Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par ballīti mājās

Xsensy

Tā kā autore slēdza tēmu. Esmu taisījusi, bet tikai bērniem. Forši! Logus toč neviens neskatās, kā dzīvo, tā dzīvo. Tik daudz- cik kārtīgs un tīrs. Galvenais, lai ir izdoma ar ēdieniem-tā lai bērniem stabili garšo. Liku picmaizes, augļus, pokornu, torti. Gājām arī visi pagalmā bumbu uzspēlēt, izkustēties(agrs pavasaris bija). Kādu spēli-tagad patīk visiem tā kas Rimi reklāmā-kur lapuņa uz pieres un min vārdu. Vai mēmais šovs-klasika. Uzliec mūziku jautrībai un ballītei būt!

Papildināts 15.01.2020 23:58:

Esmu bijusi daudz bērnu ballītēs un komentārs pārdomām man ir tikai par vienu. Bez nosodījuma, vnk zināšanai. Draugi brauca no Rīgas-150km. Ballīte vasarā, laukos uz pus dienu. Saaicināti padsmit skrejoši bērni. Ēdamais-3 cīsiņu paciņas, viegli salāti, 2 čipsu pakas un 1 paka maršmelow. Viss loğiski tika notiesāts vienas stundas laikā. Bērnu ome izcep kotletes, vāra kartupeļus, bet pasauc tikai savējos radus ēst..vot tur nu es biju uz pauzes....uz galda bija palikusi plika maize. Mani bērni to cepa ugunskurā. Redzēja, noteica-kas tad badā vai-bet neko uz galda nepalildināja. Nu, ...khm...šitā te gan nedariet! Kā man teica brālis-es justos slikti, ja no manas ballītes kāds aizietu nepaēdis. Galu galā tāpēc jau tā arī skaitās ballīte, nevis ikdiena!

Reina

Kurpīte visus ieteikumus uzņēma sāpīgi un aizmuka no tēmas. Var saprast, kāpēc viņai bail, ka netiks pieņemta ballītē, jo droši vien, ir sāpīgi pārdzīvojumi pagātnē, kas liek ļoti asi uztvert pat iedomātu noniecinājumu.

Varbūt Kurpītei jānotic, ka vairums cilvēku, ko viņa aicina savā mājā, nav nejaukāki par viņu pašu un nespriedīs par viņu sliktāk, kā viņa par tiem.

Un, ja Kurpīte kādreiz arī kaut ko negatīvu padomā par tiem citiem, vai tāpēc viņiem gabals nokritīs? Un pašai tāpat nekas nenotiks, ja par viņu kāds uz brīdi kaut ko padomās.

Dzeerveniite

Lasīju komentārus, neko negatīvu nesaskatīju, nu gan autore pārjūtīga.

Bērnu ome izcep kotletes, vāra kartupeļus, bet pasauc tikai savējos radus ēst..

Es reāli neko tādu nespēju iedomāties, ja vien 5 min. pirms pusdienām nav neplānoti saskrējis bars ar bērniem.

Nezinu, ja tiešām tā būtu, aizbrauktu uz tuvāko veikalu un nopirktu cepamdesas un uzkodas pārējiem bērniem, ja vēl grib palikt ciemoties. Miljonu nemaksātu, bērniem nebūtu jājūtas stulbi un tās izredzēto omes kotletes vispār pat nepamanītu.

Ar tām ballītēm ir tā, ka ar laiku jau saproti kurās mājās ēst neko prātīgu nedos un tad brauc pats ar savu ēdienu. Ja nu nekā nedos, tad vismaz ciemakukuli noēdīs. Bet ir gadījies, ka ciemakukuli nobāž ledusskapī un nemaz neizvelk ārā. Bet tas pie pilniem galdiem.

Man bērniem ballītē ir bijis tā, ka kāds ciemiņbērns pie pilna galda paziņo, ka negrib apelsīnus un banānus, vajag granātābolus vai kaut ko vēl. Tad gan es neklapēju ar ausīm, jo badā neviens nevar palikt, visiem klasesbiedriem, kas nav tuvākie draugi, es izdabāt nevaru un negribu. Vienmēr ir izvēles iespējas no ēdamā un dzeramā, bet pārtikas bāzi es netaisos tēlot.

Nevajag liekulot - veertee tachu cilveeki gan maaju, gan kaadaa rajonaa taa atrodas, gan sunja skirni, gan vai uz galda ir kas smalkaaks par rosolu un vai visas meebeles nav no IKEAs, taa vienmeer ir bijis un vienmeer buus. Cits jautaajums ir, vai par to vajag tik loti uztraukties. Un ja vajag, tad kaapeec - maaja ir paaraak nabadziiga vai netiira, namamaate galiigi neprot gatavot? Vispaar jau visas siis lietas ir risinaamas un ceelonji taadai sevis shaustiisanai liidz paraliizei kaa blakus teemas autorei ir mekleejami citur. Ja ir tik shausmiigs diskomforts, tad varbuut tiesaam nevajag cieminus aicinaat uz maajaam, ir daudz visaadu nemaz ne tik daargu vietu, kuras specializeejas uz beernu jubileju riikosanu.

veertee tachu cilveeki gan maaju, gan kaadaa rajonaa taa atrodas

Es nevērtēju, aizvedot bērnu ciemos. Tas tikpat labi var būt pagaidu dzīvoklis, tikko nopirkts un neiekārtots, plašs vai šaurs, man patiešām tas neinteresē, ja bērns ir ciemos uzaicināts. Un man ir vienalga, ja kādam mana kāda kumode vai skapis nepatīk. Man var nepatikt citā mājā, bet tā nu galīgi nav mana darīšana. Par to nevajag uztraukties.

Ciemiņiem jājūtas gaidītiem. Nav svarīga cik glauna māja, bet svarīgi, ka redz sakoptu, svētkiem sagatavotu vidi. Tas pats par ēdienu, jābūt svētku galdam un tik daudz, lai visiem pietiek. Un pašiem ballītes rīkotājiem jāprot uzņemt viesus. Piemēram, rados ir ģimene, kur ar šo vienmēr problēmas, ēdiens parasti kaut kāds dīvains, kaut kur pa lēto dabūts, ir bijušas vistu muguras daļas šašlikā ( lieki teikt, ka neēdamas) un stāsts, ka taču fileja dārgi sanāk uz tādu baru. Uzaicina 8 cilvēkus pie galda sēdvietas 6, kas apsēžas tas sēž, pārējie stāv kājas. Uz bērnu ballīti sanāk daudz cilvēku, arī svešāki no bd, paši saimnieki sēž čalo ar draugiem, ciemiņi mīņājas pie vārtiņiem, nezin ne kur jubilārs, ne kur dāvana jāliek utt., Tas ir briesmīgi, vienmēr jūtamies negaidīti, tā it kā paši būtu lūgušies nākt ciemos.

Ciemiņiem jājūtas gaidītiem

Tas gan. Bērnus parasti pārsvarā atstāj uz tām stundām, bet mums vienmēr ir arī vecāku galds, ja kāds bez auto vai tāpat grib palikt. Ir parasti paliekošie tuvo draugu vecāki, ar kuriem kontaktējamies, vienmēr vēl kāda mamma/tētis paliek.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402069