Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par ballīti mājās

Xsensy

Nu vot, viela pārdomām uz nākamo ballīti. Tik man pašai nepatīk tas kišmišs uz šķīvja. Varbūt jāpameklē mazie mērču trauciņi? Un tad tos smuki pie šķīvjiem sakrāmē. Restūžos kāreiz tādos mērces servē.

no malas

Es iedomājos sarunu. Cilvēks beidzot atradis brīdi, kad nenotiek Saruna, un var izlavīties līdz WC. Namamāte uzsauc pakaļ-tu tikai rokas nomazgā, ja ej uz tualeti, un kārtīgi, ar ziepēm! Pēc tam iedosi pasmaržot!
--------------

Scenārijs jauks, bet tikai vēl no blakustēmas jāņem vērā, ka tāda brīža, kad Saruna nenotiek, nemaz nevar būt, jo Ciemiņiem ir jārūpējas, lai Sarunu Uzturētu, citādi Ciemiņi ir Ļoti Nepieklājīgi. Tā ka praktiski izejas nav, čurā biksēs =)

a²+b²=c²

Tie dārzeņšķīvji ar mērces iedobi vidū jau tieši domāti, lai knakstītos nevis ņemtu savu sķīvi ar mērci. Pamērcē kumosu un apēd, rokas brīvas. Neesmu redzējusi, ka kāds divreiz mērcētu un ka vispār ienāktu tā prātā darīt. Man tādi trauki mājās jau no 90.to beigām, tā ka gana daudz ir lietoti.

rojs2

te tās viesību prasības viesiem ir tik augstas, ka laikam labāk viesos neiet... kas zina, ko saimnieki domā un par kādām cūkām uzskata.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Hiāra

rojs2
Tāpēc labāk viesības rīkot ārpus mājas,kādā kafūzī vai viesu namā.

Te paskatoties uz dažu smalko cāļa tēlu negribētu riskēt.

Papildināts 30.07.2020 18:32:

MartaMartaMarta
Jāieliek karote katrā ķobītī, tad nemērks (vismaz daļa) katrs savu aizkodeni. Uzliks pļecku uz šķīvja.

Labs.

Juneberry
Nu tas viss jau var būt ļoti dažādi. Ja neliels galds un nav daudz ciemiņu un dārzeņu, tad der tie šķīvji. Ja jāatiepjas pāri galdam, lai katru kumosu iemērktu, tad es labāk uz šķīvja uzlieku mērci un mērcēju. Vèl atkarīgs, kā dārzeņi sagriezti. Citiem veseli nelieli burkāniņi, gurķus 4 daļās utt, var prasīties pamērcēt 2x. Es tak neaizrādīšu namamātei, lai griež mazākus. Es tikai pakomentēju teikumu, ka tā nav paredzēts. Nebūsim tik kategoriski. Tā nav pieņemšana pie prezidenta, ir pieļaujamas atkāpes.

Papildināts 30.07.2020 19:41:

rojs2
Labi, ka tas ir Cāļa pasaulē, es citā dzīvoju.

Paldies, tev Dievs, par labiem draugiem, kuriem nav psiho problēmas no džinsiem, no kopējā mērces trauka, no sajauktām vīna glāzēm, no kopējās bagetes, no bērnu vāverītēm, no....

burumburums

Rudā_
Ar tām ballītēm ir tā, ka ar laiku jau saproti kurās mājās ēst neko prātīgu nedos un tad brauc pats ar savu ēdienu. Ja nu nekā nedos, tad vismaz ciemakukuli noēdīs.

Tagad saprotu kāpēc tik daudz ballītēs pasūta dažāda veida picas, jo tomēr ir grūti uztaisīt to, ko visi var ēst, un kas garšo.

pelēkā pele

viesības, kurās ir tikai picas, ļoti saskumdina celiakiešus Vismaz kādu augli arī uzservējiet!

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402069