Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par ballīti mājās

Xsensy

Norma Džīna

Picu viesībām man patīk tas formāts. Sanākam ātri visi kopā, bez īpašas gatavošanās. Pietiek, ja ir cilvēki kuri grib tikties un vieta kur tikties. Īpaši ērti darba dienu vakaros. Pa#as picas gan man ne visai garšo, es ne īpaši gribu ēst maizes izstrādājumus.

pelēkā pele
Kad man bija īpaša diēta, braucu ciemos ar savu ēdienu. Tāpat arī bērniem vnm ņemam pārtiku līdzi, ko viņi ēdīs.
Vienam celiakija, otram piena alergija, trešais pažiņos, ka vegāns Nu, principā, jau nekāda vaina, ja katrs paņem ēdamo līdzi.

Norma Džīna

Nu labi, man ne visai garšo pica. Lašmaizes un ķīla maizes jau ar ir maizes izstrādājumi, bet tie gan man garšo .

Bet jāatzīst, ka manā burbulī neviens cits, izņemot mani lašmaizes un ķīlav maizes vairs

Uz galda negrib redzēt. Šajā jomā es no dinozauru cilts.

Norma Džīna
Vot kilavmaizes gan ir lieta.

vēl labāka lieta ir pildītas olas ar kilavu

Norma Džīna

Pildītas olas ar ķilavu man sen nav izdevies nobaudīt, esmu jau aizmirsusi kā tas garšo

Bet klasiskās ķīlav maizes ar ķilavu un olu gan es reizēm uztaisu. Bet vispār manā mājā zivis skaitās dīvaiņu ēdiens.Vīrs parasti skaļi proponē, ka zivis taču neviens neēd. Un katru reizi, kad es sev pērku, viņš neticīgi pārjautā, Tu tiešām šito ēdīsi?

Papildināts 01.08.2020 10:59:

Bet ballītēs zivju uznāciens manā burbulī nav gaidīts. Ir atsevišķi eksemplāri, bet tie ir trakā mazākumā.

Norma Džīna

kilava gan man nav ailē - zivju ediens. Tas tāds našķis ar zivigu garsu Varbūt tieši tāpēc, ka loti daudz lietojam zivis, visos iespējamos veidos un pat ja jāizvēlas svētkiem vai vnk vakarinam restorāns, tad arī pat bērni izvēlas ar zivju specializāciju.

bet tās pildītas olas. Aaa, gribu

pelēkā pele

eseni
kad meitas bija bērni un pusaudzes, tieši tā arī darījām. Ņēmām līdzi b/g saldumus. Tagad viņas no tās vajadzības izaugušas. Ja nav nekas, ko drīkst, tad vnk neēd. Pasaka, ka negribas, ja kāds jautā. Bet kāds auglis vai dārzenis jau vienmēr ir uz galda.

Papildināts 01.08.2020 11:51:

biju reiz  viesībās, kur goda vietā bija Lāču rupjmaize, biezpiens un siļķe. Bija, protams, arī daudz kas cits, bet tieši šī "kombinācija" guva vislielāko atsaucību.

Pēdējās izmaiņas: pelēkā pele, 01.08.2020 11:51.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

rojs2

un ir nācies piedzīvot, ka viesībās piepeši uzrodas kāds vegāns, kas neēd aboslūti neko, kas ir uz galda

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

pelēkā pele

sevi cienoši vegāni brauc ciemos ar savu bondzeli ēdiena. Fīča ir tāda, ka viņi par kabaci nevar apēst, ja nezina, vai uz tā šķīvja nav iepriekš bijusi gaļa.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

rojs2

nu, manis piedzīvotajā situācijā man bija žēl namamātes, kura pat nebija informēta, ka vienam būs līdzi meiča, kas ir zvērināta vegāne (diemžēl no tādām, kas lasa didaktiskas lekcijas un rāda citiem ainas no slaktūžiem). bet tas džeks ilgi nebija ar to meiču, neizturēja

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402069