Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par ballīti mājās

Xsensy

pelēkā pele
Kas ir b/g?

rojs2

bez glutēna.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

pelēkā pele

rojs2
man rados meitene vegāne. Ciemos ierodas ar savām salātu kastītēm un pašceptu vegānisko kūku visiem. Kūkas tiešām ir garšīgas. Par pārējiem viņas gatavotajiem ēdieniem gan diez ko nefanoju.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

rojs2
Paldiesiņ.

rojs2

pelēkā pele
nu, es pieņemu, ka viņa arī nelasa lekcijas par to, ka tikai vegānisks dzīvesveids ir pieņemams. ja ar savu, tad ir ok. ja es, piemēram, zinātu, ka vegāni brauc, pat padomātu kaut ko sagatavot - man patīk gatavot un kaut ko jaunu labprāt izmēģinu. ja tad nepatīk, tad ok... lai ēd savu. bet tur bija tā - kāpēc man nav pārtika? pēteri, kas, tev visi radi ir slepkavas? šausmas! ko lai es ēdu? paskatieties kā govi slaktē!

(vegāniskās kūkas tiešām labas! man diēta, tāpēc tās cienu...)

Un es kritīšu tur zemē,

pelēkā pele

rojs2
radiem nelasa, laikam zina, ka bezceris. Bet vispār ir diezgan sabiedriski aktīva, gan bez agresijas. Organizē vegānfestivālus utmldz.

pēteri, kas, tev visi radi ir slepkavas?

šis labs! Man daudz veģetāriešu draugos, vegāne gan tikai viena, bet tik traku gan nav.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

rojs2

pelēkā pele
jā, nu tas bija tāds diezgan ekstrēms variants. bet pati nesen laikam bija tikai kļuvusi par vegāni, tāpēc tāda agresija.

Un es kritīšu tur zemē,

Zin kas ir interesanti?Nu, gandrīz vai mistika. Jeb-gribi tici, negribi netici. Šogad situācija stipri pamainījās. Un uz labo pusi. Es pēc pēdējās reizes, paņēmu vienu triku, ko zinu par Zemapziņu un izstrādāju ar šo situāciju. (To iemācījos no V.Siņeļņikova.) Bērni un viesi bija paēduši, ēdiens tika papildināts un visi aizbrauca paēduši!

Xsensy
Varbūt viņi izlasīja šo saraksti?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402069