Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Melnbalts lāzerprinteris

polarlapsa123

Man ir mājas vajadzībām no 2012. gada par 30 Ls pirkts Samsung ML2165 lāzerprinteris, viss labi darbojas, toneri pieejami šim modelim vēljoprojām. Bet nu man no mājām jāpārceļas uz ofisa telpām, lielais printeris - skeneris, viss vienā, atrodas citā kabinetā. Bet man vajag tieši pie mana datora blakus mazu, kompaktu, melnbaltu lāzerprinterīti. Ko līdzīgu varētu man ieteikt? Es īsti nesaprotu, kā mainās sērijas (kodi) jaunākiem printeriem, respektīvi, meklēju savam uzticamajam iepriekšējam printerim (kurš man paliks mājās un turpinās kalpot) "jaunāko brāli".

Nesen iepirkām šādu. Mums gan vajadzēja ar Wi-Fi versiju, bet ir arī bez tās nedaudz lētāks.

https://www.rdveikals.lv/products/lv/152/160595/sort/1/filter/0_0_0_0/LaserJet-Pro-M15w-l%C4%81zerprinteris.html

Iepriekšējais arī bija kaut kas līdzīgs šim, bet pēc vairāku gadu lietošanas kaut kas nobruka, cenas ziņā problēmas diagnostika un iespējamais remonts varētu izmaksāt gandrīz tik pat, cik jauns, plus vēl vadāšana šurpu turpu, tad nu iegādājām jaunu.

Papildināts 18.01.2020 11:42:

PAr Samsung printeriem nezinu, mēs skatījāmies ko līdzīgu savam iepriekšējam.

rojs2

un cik izmaksā toneris?

Ak tu cūkzivs čupri!!!

/F. G. Lorka/

ap 20 eur, tas maniem darba apjomiem uz kādiem 4-5 mēnešiem

Xara

Ari vajadzība mājās pēc printera, krāsaina, nebūs gan baigi intensīvi lietots, bet tomēr. Vai šāds ok? Cik diez izmaksās kartridži un cik ilgam laikam pietiks? Nezināma firma priekš manis. Varbūt cits ir labs variants?

https://www.rdveikals.lv/products/lv/152/234873/sort/1/filter/0_0_0_0/C3224dw-l%C4%81zerprinteris.html

Mēmais

Google atslēgts?

Xara

google ir, bet tas nav kā somiņu nopirkt. Jautāju, kādus jūs mājās lietojiet šādām vajadzībām? iveikalos nevaru saprast, kuri parametri jāskatās, ka nenošauju greizi.

Mēmais

Xara
paraametru izvēli nosaka lietošanas vajadzības.

Mums mājas ir apmēram 10 gadus vecs Samsung lāzerprinteris, kuram ne reizi nav bijis jāmaina toneris (?) Viņiem vispār vajag kko mainīt? Drukas apjomi varētu būt kādas 5 papīra pakas gadā. Nav gan mazs un baigi kompakts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402163