Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

Nezinu, ko darīt. Izmisums pārņēmis, ja ne būtu bērns, domātu par ko nodarīšanu sev. Bijām ciemos, un bērns nejauši apgāzas un sasita dārgu datoru, nu mums prasa samaksāt, bet viena audzinu bērnu, man tādas naudas nav un nekad liekas nebūs. Saprotu, ka pati vainīga, ejot ciemos pie mazpazīstamākiem cilvēkiem, kam nav acīmredzami līdzjūtības. Gāju līdzi draudzenei.

Apple mac bija, vai? Salabot nevar? Dīvaini, viņi tak diezgan izturīgi.

sunny droplet

nelaimigasieviete
Vienojies atmaksāt pa daļām varbūt?

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

ačuks

Traki, bet pārmest mazpazīstamiem cilvēkiem līdzjūtības trūkumu nav diez ko korekti. Varbūt ar maziem bērniem nav jāstaigā draudzenei līdz pa svešām mājam.

Maksā pa daļām

Lai iet šķērsām, prasīt var visu ko, tas nenozīmē, ka var dabūt.

Vai pa labam, lai nes uz remontu un piedāvā remonta izmaksas pusi segt, jo otra puse ir viņu pašu vaina, ko nenovāc savus dārgos krāmus, ja redz ka viesojas bērns. Kad man nāk ar bērniem es novācu visu ko žēl, ne tikai gadžetus bet saldumu trauku un nekas netiek sasists

pelēkā pele

kas notiks, ja nemaksāsi? Tiesā solīja sūdzēt?

Papildināts 17.01.2020 21:51:

gribētos dzirdēt vairāk par konkrēto situāciju. Nejauši aizķēra vai nepieskatīts dauzījās, aiztika datoru un nometa.Vai ar saimnieku atļauju lietoja to datoru? Un cik vecs ir bērns?

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Cilvēki pie kuriem biji ciemos - varbūt viņiem ir dzīvokļa apdrošināšana, tā iespējams sedz šādus negadījumus?

ElbaRado

Te svarīgi notikušā apstākļi. Iespējams, taisnība nudien ir tā, ka vainīgas ir abas puses, un šai gadījumā būtu loģiski vienoties, ka skādi maksās uz pusēm.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Bija tas Apple, nogāzās uz grīdas, ekrāns sabojāts. Nevajadzēja iet draudzenei līdzi, jā bet domāju - kāpēc neaiziet. Muļķe biju. Vajadzēja iet prom, kad pirmo reizi jau man bērnam uzšņāca, lai neskraida ap rakstāmgaldu. Viņš jau īsti neskraidīja, interesēja tas dators. Nu, it kā jau vainīga jūtos, negribu ar draudzeni attiecības maitāt.

Sarunā maksāt pa daļām, jo tavs bērns sabojāja citu cilvēku lietu. Priekškam gāji ar bērnu pie mazpazīstamiem cilvēkiem?

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165