Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

Viņiem tiešām nav mantas apdrošināšana? Otrs variants, ka tev ir civiltiesiskā apdrošināšana, tai skaitā, ja bērns nodara skādi.

rojs2

nevajag nu muldēt. imac (par to, kā saprotams, runa) stāv uz ļoti stabilas pamatnes, to nevar nejauši nogazt no galda.

Ak tu cūkzivs čupri!!!

/F. G. Lorka/

nelaimigasieviete

Zini, ja kads sasistu manu kompi, kas ir mans darba priekšmets un palīdz gūt ienākumus, es arī nebūtu sajūsmā, jo vairāk, ja to būtu izdarījis kāds, ko pati nemaz neesmu aicinājusi ciemos, vienkārši atnācis līdzi. Man arī gribētos līdzjūtību un izpratni, ka šis štruments ir vitāli nepieciešams ģimenes pabarošanai. Nu, tas tā - lai neiedomājies, ka esi vienīgā cietusī.

No otras puses - tie ir tikai dzelži. Lai arī dārgi, bet dzelži, ne jau kāds speciāli tos dauza. Tāpēc te būtu vietā normāla saruna, iespējams, par maksāšanu pa daļām, daļēju kompensāciju vai kādu citu risinājumu, t.sk., nemaksājot neko. Runāšanas vaina!

Asteres saimniekiem nekas nav jānovāc, viņi ir savās mājās, vecākiem bērns ir jāskatās. Forši, sabojāt cilvēkiem mantas un pavicināties ar bērnu.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

kristel

Cik prasa? jauna datora cenu?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

ElbaRado

Nu pag, tad sanāk, ka mamma ar bērnu nelūgta ierodas svešā mājā un ignorē mājas saimnieka aicinājumu nelaist bērnu konkrētā vietā, pie konkrēta priekšmeta?

Tad vaina skaidri ir mammas pusē. Diemžēl.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

kristel

Grūti saprast "gāju līdzi draudzenei". Kā tas tieši domāts.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

"iespringām un nopirkām uz nomaksu dārgu datoru - lai bērnam skolai būtu; uzaicinājām ciemos Annu, Annai līdzi nelūgta atnāca Ilze ar savu neaudzināto sīci, sīcis sagribēja istabā bumbu spēlēt, kad pateica, ka nedrīkst, sapsihojās un laida ar tasīti pāri visai istabai, trāpīja pa mūsu jauno datoru, vidū liels caurums, Ilze saka, ka naudas nav un neko nemaksās, esam izmisumā!"

Mani fascinē tā iešana ciemos kādam līdzi pie mazpazīstamiem. Te bija tēmà par ballītēm, kur aicinātais paņem draugus līdzi, jo dos ēst.

Pie tam neaicināta atvilkies ar bērnu. Kāpēc viņiem būtu pret tevi kāda līdzjūtība jājūt?

Diez ja uz galda būtu verdoša tējkanna uzlikta māte arī atļautu bērnam gar viņu jandalēt un grābstīties?

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165