Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

Ja tas prasa nervus un laiku. Nu bet ko citu ja ikdiena mazi berni nav majas vairs? Neko.visiem

Papildināts 17.01.2020 23:51:

Visiem kopa pieskatit.

Papildināts 17.01.2020 23:52:

Ar tiem milzigiem tv murgs , ja butu maja mazie ikdiena tik pie sienas liktu

Papildināts 17.01.2020 23:52:

JayLee
Tiesi ta ,lai uzgaida drusku

rojs2

sak - uzgaidiet kāpņutelpā drusku, man te dārgie krāmi jāpaslepj

Ak tu cūkzivs čupri!!!

/F. G. Lorka/

A ko koridora vai virtuves nav? Tad ko velkas ar mazu bernu pie tadiem?

Papildināts 18.01.2020 00:00:

Un iegazas neaicinatas bez bridinajuma?

ElbaRado
vajadzēja datoru no darbgalda nocelt nost
Ja nestabili stāv, tad jā. Vai, ja portatīvais, tad vismaz aizvērt un nolikt tālāk. Pareizāk sakot, var tā nedarīt, bet nemierīgs mazulis datora tuvumā man būtu signāls, ka vai nu pieklājīgi no ciemiņiem jāatvadās, vai nedrošās lietas jānoliek no bērna tālāk.

Bet tā ļoti empātiski nespēju iejusties situācijā, jo nepazīstamus cilvēkus ar bērniem neaicinu ciemos, mājās nekā ūberdārga nav un arī pati pie svešiniekiem neeju nedz viena, nedz ar bērniem.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Nu nez, portativos vienmer novacam prom ja nak mazie , vienigi lielo TV nevar. Nu neko, pieskatam.

Papildināts 18.01.2020 00:03:

Mos dazi jaaicina viesus ar berniem un tup pie portativa pasi..

Saprotu gan to, ka izmisums, ja dārga vajadzīga lieta ir sabojāta un neviens to nemaksās (vai ja sabojā to, par ko nevari samaksāt). Bet tā tomēr ir tikai lieta.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Tagad nauda un lietas ir svarigakas par cilveku. Pec tam mera kads nu tu esi..labs vai slikts

iMac nav portatīvais dators, ko tā uzreiz skapī ieliksi. Māti aicina pieskatīt bērnu, lai netuvojas rakstāmgaldam - nē, nepieskatīs, jo Nabaga Vientuļā Jažemaķ. Nez, ja runa būtu par tējkannu ar karstu ūdeni, arī neliktos ne zinis? Bērns to kompi varēja arī sev virsū uzraut un kas tad būtu? Kurš būtu atbildīgs par gūtajām traumām?

Autore klusē.

Nestāsta kā tad īsti nogāza 9kg datoru un cik liels sīcis.

Cik es no saviem paziņām ziņu un esmu redzējusi šos dārgos tūkstoši vērtos dators pērk spēlīšu lietošanai.

Kaimiņienes vīram ir, domāju sieva sev darbam, nē vīrs spēlītēm

Tiešām desa?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165