Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

Kas jums datoram nav atsevišķas datoristabas?? Tā vienmēr slēgta. Un neviens netiek.

Felisia

Nestāsta kā tad īsti nogāza 9kg datoru un cik liels sīcis.
Mans datoriķis ar par šo tēmu šodien jau pajautāja, kā tad virzās. Saka, ka bērns mierīgi varēja pagrūst, smaguma centrs esot tam iMac ne pašā apakšā, bet gan augstāk, līdz ar to, pagrūžot gāžas labi.

MartaMartaMarta
ar seifa atslēgu slēdzama

JayLee
Pieaugušie tusēja, sīkais gan jau ar raksturiņu nešpetns un apgāza.

Bet godīgi tīri cilvēcīgi man žēl autores, un datora īpašnieks ar nav pilns rublis, abi labi...

Es autores vietā 50% atdotu.

Autore tu redzēji ka apgāza sīcis?

Pamanījāt, ka tēma uz desu cehu pārcelta?

Lihen

Visu nelasīju, bet nāk prātā Limuzīns Jāņu nakts krāsā un Viktora sašutums par angļu instrumentiem. Laikam tiešām cilvēks kam nekā nav domā, ka tiem ir, tiem bez piepūles viss ir radies tāpatās...

zobubirste

Ta jau ir-savulaik rumanis Skandinavija ari brinijas, ko var nemties par automasinu zadzibu-viss tacu ta pat apdrosinats-iedos tacu vieta jaunu.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Lihen

Sindy5
Izlasīju 12 lapā un nošausminājos, ka bērns lauž tehniku desmitos! Nekādu vērtību mantām nepiešķir un saudzīgu izturēšanos nemāci? Un tā tā planēta piekakājas no pirkt pirkt pirkt un 1 sū nomaiņa ar nākamo. Pretīgi.

Papildināts 18.01.2020 17:16:

Un vēl,- sabojājot 5000 vērtu lietu, piedāvāt atmaksāt 1 eur/mēn ir atklāta un ciniska ņirgāšanās, kam nav nekā kopīga ar cildenām darbībām, kādas Sindis izliekas sludināt.

9 kg apple nesver. Gan jau bija portatiivais dators, laadeejaas, paraavi vadu un uz griidas...

Nekas traks.

Piesleedz ārējo ekraanu i var straadaat.

A aareejo ekraanu pa simtiem 3 var nopirkt.

Tomeer smuka manta sacuukaata.

Pēdējās izmaiņas: ggff1_, 18.01.2020 23:55.

labrencija

Sapratu, kāpēc šī ir desa. Ja man lielajā istabā stāvētu šitik dārgs dators, tad briesmu gadījumā uzreiz savāktu un nestu uz drošu vietu. Lai mazgadīgas personas netiek klāt.

ggff1_
Pēc apraksta, ka 5k maksā un ir jaunākais, ko var dabūt - atbilst Apple iMac 2019, un tā svars specifikācijās ir 9,42 kg.) Maksā 5600 eur iDealā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165