Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

Visticamaak ka portatiivais. Tur arii cenas liidziigas. Un apgaazt ekraanu 9 kg svaraa nav probleemu.

Vai tad neportatiivos veel peerk?


Neportatīvie ir labāki.

Kauns nelaimīgu cilvēku apsmiet. Pārdošu daudzas lietas un dzīvokli, lai naudu atdotu!

aurora

nelaimigasieviete

desu cepēja...a tev dzīvoklis maz ir


Kas tas par dzīvokli kas maksā zem 5 tūkstošiem? Iesaku vienoties par skādes apmaksu pa daļām. Bet oficiāli ar papīriem un tikai ar pārskaitījumu uz kontu. Ja nevarētu vienoties, protams dārgāk būtu bet tad tikai caur tiesu. Varbūt ja esi esi vientuļā māte, tev ir arī maznodrošinātā status? Varbūt ja ir maznodrošinātā status tad var konsultēties sociālajā dienestā kā šādu gadījumu labāk risināt? Bet visus maksājumus veic caur kontu, un uztaisi vienošanos ka maksā tik un tik, tad un tad. Lai nav tā ka atdod naudu uz rokas un pēkšņi cilvēki iesūdz tevi tiesā par skādi kas nodarīts, bet naudu tu esi atdevusi rokās un neko pierādīt nevari.

Nu ja pie manis atnāktu ciemos kaut tuvi pazīstami cilvēki un saplēstu dārgu mantu, ar prasītu samaksāt. Kā tas ir - bērnu nepieskata un tad vēl jājūt līdz?

Papildināts 29.05.2020 07:42:

P.s. - pirms vienoties par summu, vajag veikt novērtējumu - cik vecs dators, vai nevar vēl salabot. Jo ja jau nav pirmā svaiguma, nemaksās jauna datora cenu. Nolietojums ar jāņem vērā.

Bet, bērni ir jāpieskata. Tas nekas, ka gribas patusēt kā pieaugušajam. Ja jau kur ej ar mazu bērnu, pieskati. Pati vainīga.

Papildināts 29.05.2020 07:45:

Cik es no saviem paziņām ziņu un esmu redzējusi šos dārgos tūkstoši vērtos dators pērk spēlīšu lietošanai.
vai nav vienalga kam tos pērk? Atnāk ciemos, sīko nepieskata, pat redzot,ka viņu dators interesē. Nu nu...

Dīvaini, ka šis pastāsts pie desām iebalsots, jo manai māsīcai klasē pirms ntajiem gadiem bija līdzīgs gadījums. Neko, vainīgā draudzene maksāja pa vasaru nopelnīto un vēl sencīši piemeta. Runa bija par jaunu biezu TV. Vairāk detaļas gan neatceros.

Bet baigi interesanti. Izveic postījumus ar cita īpašumu, kaut arī netīšām, bet brīnās, ka par to jāmaksā un pārmet neiejūtību..

Ar cilvēkiem vajag vienoties. Tur neko citu nevar darīt..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165