Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

rojs2

starp citu jaunākais imac modelis, ko ļoti gribu, maksā vairākus tūkstosus. ja man tādu kads sasistu, es viņu izkarinātu aiz kajām pa logu un izkratītu pēdējo.

Ak tu cūkzivs čupri!!!

/F. G. Lorka/

rojs2

Tie, kas var tādu atļauties nopirkt, apdrošina gan īpašumu gan mantu.

Gāju līdzi labai draudzenei, ar ko satikos un viņa gāja pie savas labas draudzenes, ko nedaudz pazīstu, jā, stulba biju, ka gāju, bet nedomāju, ka tie cilvēki tādi. Kāpēc ēst? Ēst nedeva, tikai kafiju.

rojs2

Nikolaa
neaizdomājas? man nav apdrošināts mans arī ne lētais imac. bet laba ideja. jāizdara. tiesa, nogāzt to no galda, manuprāt, ir teju neiespējami, ja vien tiešām neālējas, tā metāla kāja ir ļoti smaga un stabila.

Ak tu cūkzivs čupri!!!

/F. G. Lorka/

kad pirmo reizi jau man bērnam uzšņāca, lai neskraida ap rakstāmgaldu. Viņš jau īsti neskraidīja, interesēja tas dators.

Hm.

Cik vecs tad bērns?

Labi, ka man nav tādas draudzenes, kas nāk ciemos un paķer līdzi satikto draudzeni un vēl ar bērnu.

Svēto Asfeli un Markutānu!! Autore ne tikai savu bērnu nemāk vāķit, bet arī lasīt neprot! Bērns, tā gadās, kad lasīt vēl nemāk, bet bērnu jau sagādā!

nelaimigasieviete

Kādi, nez, tie cilvēki? Nūģi, kam nepatīk, ka dauza viņu mantas? Tev patiktu, ja pie Tevis atnāktu mazpazīstamas dāmīte ar savu bērnu, tu brīdinātu, lai turas pa gabalu no rakstāmgalda, bet tas tiktu ignorēts, līdz kompis no galda lejā gan?

Drīkst, aiziešu pie Tevis ciemos kādu datoru sasist?

Sta, viator!

nedomāju, ka tie cilvēki tādi

Kādi tādi? Kam nepatīk, ja ierodas neaicināti viesi, kas sabojā dārgas lietas?

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

nelaimigasieviete

piebremzē, nepārsāli

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165