Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negadījums - nelaime.

nelaimigasieviete

Jāmaksā skāde uz pusēm ar laipno draudzeni, kura paaicināja līdzi. Vai pati pieteicies?

Neaicināta ciemos ej un vēl bērnu līdzi velc, tiem cilvēkiem gan jau nav ne vaina, tavs bērns problēmas tev sataisīja, vajadzēja ar viņu nodarboties vai prom iet ja neklausīja.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Nelda
Izstrādājums?

ElbaRado

Ā. Atkal jau izstrādājums.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Jā, ēst nedeva, tikai kafiju - nevienas pašas desiņas!

Lusesita

tak jau

Labi, ka kafiju uz ikejas dīvāna neizgāza.

ElbaRado

Atliek viens ziņkārīgs jautājums - tieši kas pamudināja daiļradi par tieši šādu tematu.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Kāpēc vispār ir kaut kur jāvelkas ar bērnu? Nebaidies, autor, ka vīrusu kādu var saķert? Un vispār, kāpēc jāvazājas apkārt, ja bērns ir skatāms, akūtās nepieciešamības nav vilkties velns viņ zin kur. Es vēl saprastu, ja būtu tuva draudzene, vai arī ja tur būtu vēl bērni, būtu uzaicinājums. Vispār, nekas nav šausmīgāks par neaicinātiem viesiem, no pieredzes saku.

Papildināts 17.01.2020 22:16:

tiešām desa? Savādāk es jau te savus negaidītos viesus atcerējus un to, ka vajadzēja kartupeļu pankūkas slimai cept. Brr...

JayLee
Tu domā datorvīrusu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402165