Vārdiņi!

Deaah

Slēdza Deaah.

Udo! Manai ausij ļoti labi skan kopā. Arī Artis no minētajiem. Katram jau liekas savādàk. Man arī Jānis liekas ok. Kārlis Ādolfs izlausās tā aristokrātiski. Vèl jau nevajag aizmirst, ka citreiz, paskatoties uz bērnu, ir skaidrs, ka neizskatās pēc Kārļa Ādolfa. Man ar 2 bērnien tā bija. Vēl der padomāt, vai otrs vārds tikai tā, vai plānojat arī saukt. Tad jābūt viegli kopā izrunājamiem, nevis 2 atsevišķiem vārdiem. Eduards Ādolfs der tikai oficiālajàm uzrunàm, bet Udo Ādolfs ļoti labs, ja gribat, lai lieto abus vārdus.

oo , paldies par idejām! Tagad jaskatas vai draugs neizbrāķēs visu

PeleLi

Dāgs Ādolfs.

...katra diena lai ir to vērta...

mirx_

Āris Ādolfs

Bet man patīk tie varianti, kur pirmais beidzas ar "O"

Leo Ādolfs, Ingo Ādolfs.. Tāds pirmais vārds noņemtu to specifiskumu no Ādolfa, paņemot uzmanību es sevi..

mirx_
Āris Ādolfs
so vai Frici Adolfu.

Bernu vardu izvele ir katra vecaka pasu zina, bet pasaule tomer nesapratis to Adolfu. Varesi taisnoties, ka tas sens gimenes vards. Visiem bus vienalga un puiku par Hitleru vien saukas un jus par neonacistiem.

Deaah
Tavam draugam ir vārds Ādolfs? Un neviens nekad par viņu nav smējies vai mēģinājis Hitlers piekabināt? Neticu, ka ja pašam tāds vārds ir bijis, ka labprātīgi grib nodot to vārdu tālāk.

Ksavjera

Vectevs bija Adolfs. Lai ari mes ebreji esam, bet tomer tas Hitlers naca lidzi vismaz mana berniba, kad kads uzzinaja vecteva vardu. Noteikti neliktu!

Vectevu gan isuma sauca visi par Dolfu, bet tomer...

RunaaKaijas

No -o vārdiem vēl ir Oto, Hugo, Ivo.

Kalvis Ādolfs ar tā neko. Mazajiem šobrīd nav populārs vārds, tas man parasti ir pluss. Vēl Tālis un Vilis, Jurģis, Mikus varbūt?

Avatārs

Man Ādolfs vispirms asociējas ar Ādolfu no leļļu teātra izrādes, kur Ādolfs krāca...

Ksavjera
Dolfijs, manuprāt jauka iesauka!

Ksavjera

Man Adolfs neiet kopa ar latviesu vardiem, ka Atis, Maris, Janis utt. Tas ir vacu vards (nozime godajams vilks) un ir loti specigs vards, lidz ar to der kopa ar tikpat specigiem vardiem ka Gustavs, Hermanis utt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18402335