Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CBD eļļa.

kuucy

Sveiki, vai kāds varētu padalīties ar atsauksmēm un pieredzi? Internetā informācija iedalīta divās frontēs - reklāma vai anti reklāma. Par cik salīdzinoši dārgs prieks, gribās kādu reālu informāciju salasīt.


Labrīt, es arī ļoti gribētu dzirdēt kāda reāla cilvēka pieredzi ar šo....vai palīdz pret stresu, trauksmi, depresiju? Vai tiešām nevienam nav pieredzes?

Albina

pat ja būs reālas atsauksmes- katram tāpat ir sava reakcija.

esmu lietojusi. liekas, ka nedaudz mierīgāk

Rapunzel

kuucy
stirna84
es lietoju kādu gadu jau, ik dienas bez pārtraukuma. Sākumā meitas trauksmei un vieglas formas VD, pati sev migrēnas dēļ. Par meitu varu teikt, ka trauksmju lēkmes nav bijušas vairs, palikusi mierīgāka jeb drīzāk harmoniskāka. Pašai tiešām palīdz pret galvas sāpēm un migrēnu. Ja iepriekš migrēnas bija vismaz reizi mēnesī un galvassāpes reizi nedēļā, tad, ja atskatos uz gadu griezumā, tad pa šo laiku migrēna ir bijusi 3 reizes, kad pati neesmu novaktējusi tās sākumu un tad jau saglābt situāciju ir grūtāk. Galvassāpes arī vairs neapciemo. Varu teikt, ka ikdiena ir mierīgāka, stress samazinājies un miegs arī ir uzlabojies. Vīrs saka, ka arī viņš stresa situācijas darbā uztver mierīgāk.

Māsa lieto PMS un traucēta miega dēļ, arī palīdz un lieto ikdienā. Tētis 70 gadi lieto, lai varētu labāk naktīs gulēt un nebūtu jādzer miega zāles. Paziņu lokā ir ar nopietnākām veselības problēmām un ari palīdz, piem., psoriāzei un artrītam.

Pati esmu priecīga, ka nav jālieto pretsāpju medikamenti, kuri vienmēr ir bijuši somiņā un mājas aptiekā. Tagad jau gandrīz gadu neesmu tos aptiekā pirkusi

Mēs lietojam šo https://gweeproducts.lv/. Esmu lietojusi arī no UK, vienu citu LV nopērkamu, bet palikām pie šīs un citu vairs nemeklēju, jo palīdz.


Sissi3

kuucy
muguras sāpēm.Palīdzēja.


http://lbyf.lilypie.com/lKeCp2.png

http://lagf.lilypie.com/0MmUp1.png

Es tāpat visai pasaulei esmu kā skabarga pakaļā.Dodiet man vairāk brīva laika pārdomām,un es kļūšu vēl lielāka skabarga...

 

ICH BIN BEKLOPPT UND IMMER GUT GELAUNT...

Rapunzel, paldies, ka padalījies ar pieredzi, saki lūdzu, kāda bija tā koncentrācija ar ko sāki? 5% vai 10%?

Rapunzel

stirna84
sāku ar 5%, bet nākamo ņēmu 10%, lietoju mazāk un ilgākam laikam sanāk.

Rapunzel

paldies, nosūtīiju Tev p/m, vēl neliela neskaidrība

Es izmantoju miegam šad un tad. Atradu Google: www.ozzocbd.com/lv šai garša liekas visnaturālākā, biju iepriekš sūtījis no Amerikas un itkā Šveices ražojumus. Par ziediem gan nemācēšu teikt.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402383