Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Itālija/Venēcija.Marts

Ketta

Ketta

Sveikas.

Vai kādas no Jums ir bijušas Venēcijā Marta beigās(18-25.datumi)

Ar kādiem laikapstākļiem rēķināties?

Kādas ir vidējas dienas izmaksas ?

Varbūt varat ieteikt kādu foršu vietu vai viesnīcu(planots Februarī noobookot)

Paldies

Vidēji -+18-25*C. Bet ir bijis arī aukstāk un slapjāk. Ir gadījies arī ļoti karsts marts un ļoti auksts aprīlis. Kopumā-marts labāks mēnesis Veneto reģionam. Retāk lietus kā aprīlī.

Papildināts 28.01.2020 02:25:

Viesnīcas-nu tā pēc Tavas gaumes un maka biezuma. Apskaties un izlem. Es, laikam tomēr, pašā Venēcijā nedzīvotu. Paliktu uz kontinenta-un tad var ietu savu atpūtu. Nu vismaz dzīvotu tuvāk Piazza le Roma. Un tad staigātu uz lagūnu. Cik naudas-kam? Ēšanai, viesnīcai, suvenīriem, transportam? Pirmais-restorānā 25-32eur pusdienas, viesnīcas-vidēji tomēr 70-120eur par nakti lagūnā. Atmetot dārgākos un lētākos variantus. Suvenīri-kā kurš. Atkarīgs no izmēra un pieprasījuma. Caurmērā tāpat kā citviet Itālijā un pasaulē. Sakot ar 3eur, beidzot par simtiem eiro (dažādas skulptūras)

Papildināts 28.01.2020 02:27:

Transports jāskatās Venēcijas vaporetto manas lapā. Bet kā jau minēju-es to neizmantotu, bet apmestos 30-40min kājām iešanas rādiusā līdz Lagunai.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Mès bijām apartamentos blakus Guglie Bridge, vairs neatceros nosaukumu. Tā bija ļoti ērta vieta, jo tuvu vilciena stacija un tuvu Despar Teatro Italia, Cannaregio nn. 1939-1952, Campiello de l'Anconeta, 30121 Venezia VE, Italy veikalam mums bija budžeta variants, Venēcijā paši gatavojām ēst un tajā Despar bija cenas kā visos veikalos, arī gatava kulinārija utt. Pie tam tas veikals pats ir interesants, jo ir vecā kinoteātrī ar sienu gleznojumiem utt.

upju transportu izmantojām, nopirkām 24 h biļeti, bija izdevīgi nokļūt citās salās un jauki pabraukāt pa kanāliem un apkārt pilsētai

Man vasarā bija noīrēta istaba Lido, caur Airbnb. Līdz ar to daudz braukāju ar kuģīšiem, bija 48 stundu biļete, kuru izmantoju 3 dienas - no 13.00 vienā dienā līdz 12.59 aiznākamajā.

Ļoti draudzīgas cenas ēšanai atradu via Garibaldi, dienas piedāvājums no 3 ēdieniem 15-18 EUR. Tur daudz tādu kafejnīcu, ēdu Hostaria All'Hombra. Tur pat franču kompānija biaj atnākusi noēsties.

Pašā centrā var labi iekost Farini, netālu no Rialto tilta. Tur taisa arī Itālijai neraksturīgās lielās kafijas un tualete ir brīvi pieejama.

Suvenīrus pirku arī pie Rialto tilta, mazās kaudzītēs ir izdevīgāk. Vairs īsti neatceros, bet, piemēram, 3 ledusskapja magnēti par 5 EUR. Ja pērk pa vienam, tad daudz dārgāk sanāk.

Skatos te zinoši cilvēki. Ko varētu ieteikt tajā pašā laikā Itālijas dienvidos, Bari apkārtnē? Dzīvosim Monopoli. Kāds laiks tad varētu būt, varam paļauties jau uz pavasarīgu gaisa t?

Bari jau gandrīz ar garantiju -+28*C. Standarta marta temperatūra. Man gan labāk patīk Pescara apvidus. Bet arī Bari nav slikti. Es aizbrauktu uz vienu dienu uz Torre Canne di Fasano. Viens no slavenākajiem termālajiem kūrortiem Apūlijā. Un brīnišķīgas zeltainas pludmales. Un vienu dienu izbrauktu uz Alberobello. Citādi-pēc savas gaumes uz izjūtas. Itālijas pilsētas apkaimē ir senas, bet parasti jau tūristiem ne ļoti interesantas. Man, personīgi, patīk Cisternino, Ostuni, Polignano di Mare. Par vietām jāizlasa pašam. Bet es mīlu itāļus. Un Apūlijā ir daudz citādāk kā Lombardijā vai Veneto. Tur strādnieku rajonos dzīvē kūsā pēc 21:00...

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Būšu Apūlijā šī mēneša beigās. Saprotu, ka varam cerēt uz kādiem +15.

AuraAura
Domāju, ka vairāk. Februāra beigās ūdens temperatūra būs ap 15-16*c, gaisam, pa dienu saulē, jaiesilst līdz 25. Vidēji 16-18*. Adrijas jūras piekraste vienmēr ir nedaudz siltāka kā Tirēnu jūras krasts. Sauļoties būs par aukstu, bet krasta un apkaimes izpētei kā "naglai uz galvas".

Pati nupat no Maltas. Daždien saulē līdz 26*C. Ok-bik tālāk uz dienvidiem, bet Tu jau arī busu Apūlijā mēnesi vēlāk.

Cucamonga
Paldies par komentāru. Vai tiešām tur tik vasarīgs jau būs? Mēs, pēc internetā, atrodamās info, cerējām uz kādiem +20 grādiem. Un vai būtu prāta darbs aizbraukt arī uz zābaka purngalu?

Labsriits
Visas prognozes ir uz ēnu un ar 3-5*C "noskaušanu".
Braukt vienmēr vajag ar kādu mērķi. Ko skatīsities, ko darīsiet? Braukt braukšanas pēc ir nepamatots laika zudums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402619