Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunais Kroņa vīruss jeb koronavīruss

MelnaSaule

MelnaSaule

Jaunais kroņa vīruss (latviski) jeb koronavīruss (Latvijas par nosaukumu atbildīgo mediķu un žurnālistu laizīšanās ... kaut kā priekšā...)

Tātad šajā sadaļā varam apspriet šī vīrusa iespējamos rašanās scenārijus un arī - kā un ko darīt, ja šis ceļojošais kronis atceļos pie mums...

Sākumam jāsaprot, kas tie tādi "mežazvēri" - vīrusi ir pēc klasiskās teorijas:

https://www.youtube.com/watch?v=4hfZA9pEWeU

https://www.slideshare.net/biologija_10klase/virusi-bakterijas-un-arheji

Kroņa vīrusa uzbūves principi:

Pēdējās izmaiņas: MelnaSaule, 29.01.2020 18:25.

ihais

Cik es saprotu tad ir izsludināts ārkārtas stāvoklis pasaulē sakarā ar šo slimību, bet tēmu kur daži medicīnas ,,speciālisti" teica ka nekādas bīstamības nav,laikam moderātori ir izdzēsuši. Interesanti kāpēc?

Pret vīrusu manuprāt palīdzētu labi tas ko šajā sadaļā es un Melna saule ir ieteikuši. Tas nu tā, ja kādam interesē, vēl protams, UV staru lampas, tieša un netieša UV staru iedarbība, netieša ir ozona ieelpošana nelielos daudzumos.

Ozonu, pretēji medicīnas meliem, var ieelpot bez kādām bailem, tas nav indīgs, ja ieelpo pa daudz, tad kādu laiciņu jūt kairinājumu plaušās- tās kasās.

Pārējais, atgādināšu- zilais jods , ūdeņraža pārskābe, tiem kas nav lietojuši iepriekš, jāsāk ar mazām devām, profilaktiski jau. Ir vēl dažas lietas ko varētu lietot, bet tās jāprot pagatavot, nav tik vienkārši.

Un šis vīruss, šķiet, ir cilvēku radīts, patentēts 2014 . gadā, škiet ka domāts kā bakterioloģiskais ierocis.

Pēdējās izmaiņas: ihais, 31.01.2020 01:02.

MelnaSaule

Atbilde it kā ir ļoti vienkārša - vienā ziņu kanāla (ne jau Latvijā) paspruka ziņa, ka viens pacients veiksmīgi izārstēts ar lielu skābekļa daudzumu. Paši saprotiet, kā to panākt, jo šeit ir daudz mediķu.

Svarīgāk tomēr ir profilakse - savlaicīga un regulāra ķermeņa attīrīšana no parazītiem un toksiskajiem atkritumiem, ko uzņemam ar ēdienu, mazgāšanas līdzekļiem, ūdeni, gaisu, medikamentiem, vakcīnām, apstarotājiem uc.. Tas veselam cilvēkam ir jādara obligāti 2x gadā vismaz. Slimajiem vairākkārt, līdz atlabšanai.

ihais

viens pacients veiksmīgi izārstēts ar lielu skābekļa daudzumu

Tas jau ir tas efekts no ozona vai ūdeņraža pārskābes vai sārmaina, jonizēta ūdens, un šie savukārt ir maza daļiņa no attīrīšanas, receptes jau ir daudz. Jā, nu zinošiem cilvēkiem ko baidīties nav.

Bet būtiski ir tas ka skābeklis netiek lietots O2 formā bet atomārā formā.

Jā- der arī dažādi gaisa jonizātori kas ražo ozonu, ne tikai UV staru lampas.

MelnaSaule

Par to, ka šis vīruss, kā daudzi citi vīrusi, ir mākslīgi radīts laboratorijā, man nav nekādu šaubu. Un pilnīgi skaidrs, ka šī ir biedēšanas stadija (diezgan biedējoša ar daudzām nāvēm), bet stresot nevajag, jo drīz priekš zombijiem un muļķiem sāks tirgot vakcīnas vai kādus medikamentus pret šo vīrusu, kuri jau šobrīd kaujas gatavībā gaida nākamo mārketinga stadiju - paziņošanu, ka zāles ir atklātas un tad sekos trešā - tirgošanas un milzu peļņas stadija, ja vien šim vīrusam nav lielāks mērķis....

ihais

Šim konkrētajam manuprāt nav lielāka mērķa, ja var ticēt informācijai, bet to jau redzēsim..tas ka ,,zāles" jau gaida, man liekas ļoti ticami bet diez vai tās izliks apritē ļoti ātri, lai nebūtu pārāk aizdomīgi jo bizness jau iet pilnā sparā, ir taču nespecifiskie līdzekļi...

Vēl- es īsti nezinu vai ir saslimis kāds kas pēc tautības nav ķīnietis vai aziāts. Runā ka vīruss ir radīts tikai viniem....

Vinnny

Hm... zini, pirms izlasīju Tavu 'tikai viņiem', man atausa piepeša doma... pat nezinu korekto nosaukumu... intuīcija... zibsnis, nezinu, ka speciāli tur - Ķīnā.

Papildināts 31.01.2020 20:50:

Sakritība vai nejaušība tā nav (to es par ataušanu) - manā pieredzē nav nejaušību. :-)

Vairāk gan neko nevaru komentēt - vairāk tādas info nav. :-)

Naglaarviitni

Kur gan vēl izlaist vīrusu, ja ne ļoti blīvi apdzīvotā vietā? Pirms slimību atklās, vīruss jau būs izplatīts tālāk un tālāk, un tālāk?

ihais

Naglaarviitni
Varbūt palasi rūpīgāk par tā vīrusa izcelsmi... slikti cilvēki baumo ka ķīnieši paši to saražoja, bet angļi izgudroja. Varētu būt ka saražōja tajā pašā Uhaņā...nezinot ko tas ņems un ko nē, bet tās ir nepārbaudītas baumas, tomēr- es nezinu ka kāds eiropietis būtu jau saslimis, saslimušie visi ir aziāti.

inceens85

ihais
Vācijā no 7 saslimušajiem 5 ir vācieši (1 no tiem ir bērns), tā ka slimo ne tikai aziāti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402699