IVF, ICSI un IUI (02/2020) - turpinam Daigones iesaakto balto sviitru..

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits. Plaapas mees gan esam baigaas.. :D".
Pixie

No prednisolon arī es negulēju,tāpēc lietojot utrogestan orāli uz nakti palīdzēja iemigt uz pāris h.

Sveikas naku ar savu sapi.ir paradijusies karstumavilni.MR BIJA NO 4-7.02.bet visu parejo laiku ir asinaini izdalijumi vai kadai ta ur bijis?pirmo reizi kaut kas tads man.

Sauluks1204
Klau, atvaino, bet mums te sajucis kurai kas bijis. Kādi medokamenti iepriekšējā ciklā lietoti? Karstumviļņi var būt tikai, ja bijusi bloķējošā pote. Citos gadījumos nē,

Blokejosa pote bija pirms uzsaku stimulaciju.30.12.19. Nekadus medikamentus nelietoju.jo proces janvari bija neveiksmigs.

Sauluks1204
Pēc stimulācijas laikam ir ilgākas MR. Karstumviļņi no bloķējošās potes. Ja satraucis, sazinies ar dakteri. Bet manuprāt pēc stimulācijām var būt tādi brīnumi, kādi nekad nav bijuši.

Daigone

Es eju EGV pie Vītiņas, un arī viņa momentali, kā var sazinās (starp vizītēm), un pat brīvdienās, ja ir jautājumi, gan rakstiski, gan zvana.

Parasti nav īpaši jāgaida pieraksts, laikam dažas reizes bija 15min un vienreiz 30 min bet tad 5 reizes atvainojās. Tā kā jau ar grūtniecību piestaigāju tur katru 2,-3. nedēlu, tad šis tiešām nav nekas, dažreiz kavēšanās.

Daigone

cikociko
Nu redz, vēl viena pozitīva atsauksme par EGV. ❤️Priecājos.

Papildināts 15.02.2020 14:13:

Jā, es arī grūtniecībā tur paliku. Man patika, ka var turēt roku uz pulsa, ka uzraudzība bija katru mēnesi. Manus tarakānus tas npmierināja.

Sauluks1204. Ar dakteri sazinies gan, galvenokaart par to, kapec asinosana nepariet, bet piekriitu, ka peec blokeejosaas visaadus briinumus var sagaidiit, kaadiem paaris cikliem jaapaiet liidz viss atgrieziisies normaalajaas sliedees.

Sauluks1204
Man tieši tāpat bija! MR 2 dienas un pirms tam karstuma viļņi utt! Tagad viss pārgājis un normalizējies. Arī neveiksmīgs FET janvārī

Dzeerveniite

Niksis
Tev bija pgs?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403193