IVF, ICSI un IUI (02/2020) - turpinam Daigones iesaakto balto sviitru..

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits. Plaapas mees gan esam baigaas.. :D".
Fridsuns

Fridsuns. Baigi labais links, paldies. Par so jautaajumu saaku intereseeties apmeram pirms gada un priecee, ka LV veikalos-parastajos ir pieejamas higieenas preces bez parabeeniem, sulfaatiem un talmiildziigiem drankjiem. Atradu arii bio kosmeetiku, bet taa ir jaapasuuta no aarzemeem. Viskaitiigaakaa ietekme esot smarzaam un nagu lakai.

Jā, žēl, ka nekur pasaulē neaizliedz ražot un pārdot veselībai kaitīgu partiku un kosmētiku. Nekaitīgi, dabīgi pārtikas produktu faktiski nav nopērkami.

dadzite. Ir noperkami, bet jaareekinaas, ka izmaksas bus vismaz dubultaa. Tajaa pashaa Rimi ir diezgan plasha I love eco liinija, bio piena produkti, olas un galja, pat bio kafija un shokolaade. Bet cena, protams, ir faktors. Tiem, kam ir iespeeja, so to var izaudzeet pashi. Varianti ir.

Pixie

Beautycounter skaitās tīra kosmetika,bet cenas ar labas!

https://www.beautycounter.com

Limassola
Ne visai uzticos tiem bio eco. Pietiekami mēsli klāt un lieli termiņi.

Pixie

Meitenes pārdodu savu Gonal f 900 pa 150€,raktietbja kāda vēlas!

Kassidija

Fridsuns
Filma laba, mani gan šokē tas kā tās sievetes ir lietojušas to talku visu dzīvi - kā maizi, viena pat gultā bērusi, es personīgi nezinu nevienu kas šo produktu lieto nu tik cik bērniem uz dupšiem.... un jā Latvijā mums ir ļoti plaša izvēle eko kosmētikai, un bioloģisku pārtiku var iegādāties pievienojoties tiešās pirkšanas kustībai - www.tiesapirksana. lv par ļoti saprātīgām cenām, iesaku!

Eleni

Kassidija
Nu mums jau tādā ziņā "paveicies" bija ar padomu savienību, ārzemju tendences pagājušas garām... Bet vispār Latvijā man šķiet, ka pat dezodorantu lieto retais, kur nu vēl apakšgalu pūderēt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403193