Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maxima reklāmas kubs

Elikip

Vai nav drusciņ par lielu tā reklāma? Mob versijā nav iespējams ne atvērt vēstules, ne "iet" atpakaļ uz tēmām! Grozi lapas augšu kā gribi, tas kubs tik grozās līdzi. Jārullē līdz lapas apakšai, lai aizietu uz citu tēmu...

Papildināts 13.02.2020 15:05:

Undomiel

Man tā reklāma pilnīgi noteikti sasniegs pretējo efektu. Besī tādas pretīgi uzmācīgas reklāmas.

aha, nevar patiit uz leju.

Dzīvesveids

Vispār nevar neko patīt un redzēt no tēmām, tikai tas kubs tirinās. Nu kas tas ir?

MioMioMio

Jā, tieši gribēju rakstīt, kāpēc kaut kas tik nesakarīgs ir saskaņots.

Apkārtceļš kā var lietot forumu - jāpatin lapa ātri uz leju uzreiz, pirms kubs vēl paspējis ielādēties.

Jā, nav iespējams arī tikt atpakaļ uz forumiem, jo tas kubs priekšā. Uz leju ar netinas. Brrrr..

Nokaitinājāt, atgriezīšos, kad kubs pazudīs.

Undomiel

Ei, vēl tas kroplis nav novākts.

Jūs varbūt pasakiet skaidri un gaiši, ka gribat aizvākt no cāļa lietotājus

Šitais Maximas klucis ir izbesījis līdz neprātam. Admini, paši palietojiet forumus, tad matīsiet. Drausmi.

kitcons

Nācu vērt tēmu, bet tēma jau ir. Ne man vienai problēmas ar to kubu. Man no telefona cālis kļuvis nelietojams kā atveras laba ar šo reklāmu. Uzkaras. Ne uz priekšu ne atpakaļ

FirstAustria

Tieši nācu te taisīt te mu par to Maxima reklāmu, man reāli traucē. Pret paša u Maximu nekas nav , bet pret reklāmas veidu gan iebildumi lieli.

Papildināts 15.02.2020 10:17:

Uzkaras man ik pa laikam, kubs pa visu ekrānu un nevar tīt ne uz priekšu, ne atpakaļ.

NOVĀKT TO #ŪDA REKLĀMU!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403317