Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

C hepatits

Laima27

Varbūt kāds var sniegt konkrētu atbildi!

Pēc izārstēta C hepatīta , organismā paliek uz visu mūžu antivielas? Es domāju ar to kad vienmēr uzrādīsies kad ir bijusi saskarsme ar šo vīrusu.

Lieta tāda , kad pēc terapijas analīzes uzrādija negatīvs RNS gan pēc pēc terapijas gan pēc 1 gada .

Pēc tam uztaisīju analīzes uz C hepatītu pie gimenes ārsta uzradija Pozitīvs HCV , Alat 17 normā.

Esmu neizpratnē?

Linciic

Laima27
Vienmēr Gulbī hepC būs pozitīvs. Man jau padsmit gadus tà, grūtniecības dēļ to ķekšs pēc pārbauda. To vai tev atkal (šis nav tas, ko izslimojot vairs atkal nevar saslimt) nav c hep, noteikt var tikai spec analīzes taisot (to rns, kas dārgs, tāpēc pašam sālīti apmaksāt un valsts arī neraujas to apmaksāt katru reizi, kad tu sagribi drošībai pārliecinàties).

Linciic

tad sanāk kad venmer uzradiisies taisot gulbja lab. analiizes kad buus pozitivs ?Mana gimenes arste neko nepaskaidroja..

c hepotīts rādīs analīzēs visu mūżu,to man pateica ārste. Es arí nezināju.

Kumparsita

Vispār jau rādās nevis pozitīvs C hepatīts, bet gan C hepatīta antivielas. Tas ir kā pazīme tam, ka C hepatīts tur ir bijis (sliktākajā gadījumā - ir joprojām/atkal). Reizi pusgadā ieteicams pārbaudīt ASAT/ALAT - ja tie kāpj, tad jātaisa nopietnākas pārbaudes. Bet, kamēr ASAT/ALAT ir normā, tikmēr var neuztraukties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403339