IVF, ICSI un IUI (02/2020) - gatavojam saluutinju muusu Gulbiishmeiteneem...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Pixie
Tiki šodien uz vizīti?

Pixie

Niksis
Man ap vakaru,šodien otrā cikla diena redzēs ko daktere teiks.

Timpo

zàles pagaidām turpināšu lietot, rīt nodošu analīzes, tad 100% zināšu kas un kā..

sakiet,vai kādai ir palīdzējusi akupunktūra?

LilleB

Jaanoga
Par akupunktūru: man palīdzēja nerviem, jutos visai stabili tai pusgadā, kad regulāri gāju, bet neteikšu, ka citas lietas baigi būtu sakārtojušās.

Jaanoga. Uz Gulbi gan aizej pirms met zales nost, vismaz zinaasi noteikti.

kirsitis26. Gaidam tavus ciparinus.

Timpo. Nu tad lai 3. negativais tests arii veiksmiigs!

Pēdējās izmaiņas: Limassola, 17.02.2020 13:32.

Limassola
kas Tev jauns, kad būs transfērs?

Es ar savām mini mēnešreizēm, laikam mēģināšu, bet droša neesmu, ka tas ir pareizi

Papildināts 17.02.2020 14:13:

LilleB
zinu, ka vispār akupunktūra palīdz miegam, bet, protams, ir grāmata, kas saka, ka plīdz arī apaugļosānai, tikai tad jāzin, uz kura punkta spists, vai IVF Rīga zin, to gan nezinu

Dollija
Minimālajam endometrija biezumam ir jābūt 8mm un galvenais veiksmīgam FET ir endometrija kvalitate, nevis biezums. Daudz veiksmīgi gadījumi ir ar šādu endometriju.

Man pēdējā gadā, kopš sāku ārstēt neauglību, ir šad tad dīvainas MR. Agrāk bija regulāras un stipras.

Dollija. Bet tavaa gadiijumaa MR jau nav tik svariigas, galvenais lai endometrijs izaug vajadzziigajaa biezumaa, vai tad ne?

Mn FET tagad tikai apriilii, jo noslinkoju un neaizbraucu straadaat, tapec ERA un histeroskopiju sajaa ciklaa uztaisiit nevaru, taisiisu martaa/

Papildināts 17.02.2020 14:49:

dadzite. Man jau liekas, ka tas vien, ka ieklaujas minimalajaa normaa, nav labs raadiitaajs, optimaali laikam bija 11-13mm; ja par biezu, ari nav labi.

A kapec tas endometrijs neaug? Ko dakteri saka?

Limassola
man vienmēr ir 7-9 un viss, neko neviens nesaka, tikai leik iekšā

Varbūt izdomās tagad citas zāles, jo man škeit, ka man jau no tā Estrofem ne slilts ne augsts, es viņu esmu lietojusi kilogramiem jau 3 gadus

tik mazs endometrijs ir pie menopauze, domāju, ka tā man jau ir

Dollija
Endometrija norma uz ET 8-13 mm. Ir taču estrofem analogi, piem., progynova. Saka, ka labāk uzsūcoties kā estrofem. Paprasi dr., lai iedod un pamēģini. Saules aptiekā varot pasūtīt, ja nav dakterim, bet recepti gan vajagot. Pamēģini ko savādāku.

Pie menopauzes ar stimulēšanos ir švakāk, bet ne ar transfēru.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403393