IVF, ICSI un IUI (02/2020) - gatavojam saluutinju muusu Gulbiishmeiteneem...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Pixie

justme
Man iespējams FET būs marta beigās vai aprila sākumā. Īsti neatceros cik cikli jaizlaiž,lai gatavotos FET

Eleni

Pixie
Necik. FET var taisīt nākamajā ciklā. Mans FET būs aprīļa sākumā, ja histeroskopija uzrādīs visu ok.

Papildināts 21.02.2020 22:15:

Nesaistīti - Olgai tagad arī ir atvaļinājums?

Ilziite_Ro

Pixie
Man punkcija bija 16.12., transfērs 12.02. Bet pa vidu PGS, tāpēc sanāca vēl ciklu izlaist.

Eleni
Nē, šodien viņu klīnikā redzēju.

Pixie

Eleni
Šodien redzēju,vispār klīnika izskatījās patukša,es un vel divas sievietes. Bet tas gaidīšanas laiks gan mani neapmierināja līdz h Es nezinu pie kases vienmēr jāgaida,kaut kā viniem tur tā sistēma jāpamaina.

Eleni

Pixie
Ilziite_Ro

Es viņai šodien rakstīju epastu, jautāju par FET plānu, neatbildēja. Hmm. Pirmdien zvanīšu.

Ilziite_Ro

Eleni
Viņai ar to atbildēšanu diezgan grūti esot

Pixie. Welcome to IVF Riga.

Nu ja Kovalovas nav, tad Fodinai daudz extra pacientu, vismaz attaisnojums tai stundas gaidiishanai ir.

Wunder
Ceru, ka tas nebūs jūsu gadījums, bet diemžēl arī PG ir ļoti zems . Šobrīd ieturam finansiālu pauzi, bet plānojam uz Aprīli/Maiju FET, jo palika 3 pārsliņas. Arī organisms nepatīkami noreaģēja uz stimulāciju un hormoniem, jo mati traki izkrita un āda palika drausmīga.

Montiigais
No sirds ceru jums izdosies! Mēs visticamāk ap to pašu laiku gatavosimies FET. Vairs jau neceru uz pozitīvu rezultātu šim ET. Gaidīsim pavasari ar labām ziņām.

Izlēmu pārtraukt dzert medikamentus. Šorīt sāka vilkt vēderu kā uz MR. Labāk ātrāk visu šo beigt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403393