IVF, ICSI un IUI (02/2020) - gatavojam saluutinju muusu Gulbiishmeiteneem...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Wunder
Nodod šodien analīzes, nedari tā.

Papildināts 22.02.2020 09:21:

Montiigais
Wunder
Jums abām vēl daudz pārsliņu sasaldētu, Jums noteikti sanaks. Bet man, ja nesanāks, jauns process jāuzsak, jo pārsliņu nav vairāk.

Wunder, nodod, lūdzu, šodien vēlreiz HCG, pirms izlem pārtraukt dzert zāles. Es saprotu, ka tev ir grūti. Bet ja nu mazais tiešām vēlu pieķēries un tu pati tā viņam likteni izlemsi.

Wunder esmu bijusi ļoti līdzīgā situācijā, savā pirmajā procesā un tomēr klausiju ārstu, lai no manas puses izdarīts viss un nav jādzīvo pārdzīvojumos.

Ilziite_Ro

Wunder
Man arī vakar un šodien velk kā uz MR, MR datums bija vakar. Tiešām nedari tā un turpini lietot zāles, līdz HCG kaut ko apstiprina!

Un nākamajās reizēs lūgšu ekstra kontroli pār progesteronu. Un lielākas devas tam noteikti. Plāns, ko darīt tālāk, palìdz samierināties un iet uz priekšu!

Ilziite_Ro

dadzite
Kā jūties šodien? Ir ar ko sevi nodarbināt?

justme

Man arī problēmas sakontaktēties ar Olgu. Pilnīgi kaitina. Trešdien uzrakstīju sms ar jautājumu vai ir gatavs kariotips, neatbild. Vakar uzrakstīju epastu uz ivf riga oficiālo paskasti, arī nav atbildes.

Šodien sākās mr, jāziņo viņai, lai var noteikt kad nākt uz procesu, protams, ka neatbildēs. Pirmdien vnk braukšu uz klīniku! Savādāk laikam nekā

Ai, meitenes, šis tiešām ir grūti...

Labi, pāris dienas medikamentu neko lielu nemainīs...

Papildināts 22.02.2020 09:37:

Palietošu vēl šodien, rīt.

Ilziite_Ro

Wunder
Malacis, palieto un vismaz zināsi, ka būsi darījusi visu!

justme
Šis iemesls man vieglāk palīdzēja izvēlēties ārsti pēc klīnikas izvēles, biju lasījusi daudz šādas atsauksmes.

Pixie

justme
Śausmīgi vnk,es jau runātu ar vadību tas nav normāli ka neatbild. Bet varbūt tur viss ir kartībā ar kariotipu,jo es sapratu ka zvana tad,ja tiešām ir slikti

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403393