Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Organiskā kosmētika

spirit

adaata

spirit
Sagaidīju, kad Barona ielas Burkā parādījās mazie gabaliņi, pamēģināt, ar domu - gan jau, ka kājām derēs Tiešām patīkami pārsteidza.

Tās ērkšķogu ziepes tiešām super atklājums!


Man patīk Hauschka rožu krēms sejai (gan vieglā, gan parastā versija), kā arī skropstu tuša, Weleda lūpu balzāms un ķermeņa losjoni (gan rožu, gan mandeļu, gan granātābolu), Madaras šampūni.

Es atkal šobrīd mēģinu atrast sejas krēmu ar spf 50. Atskaitot aptiekas kosmētiku, neko lv ekoveikalos neatrodu...

adaata, nav atrodams Latvijā, bet sejas krēms ar SPF 50 ir MUTI - https://www.muticare.com/muti-sunscreen.

MUTI zīmola saules aizsargkrēmu kā ļoti labu ieteica draudzene, pati neesmu lietojusi.

Ja par saules aizsargkrēmiem, tad varu vēl pieminēt Jean & Len https://www.jeanlen.de/en/care/care-products/sun/.

Jau minētā dermatoloģe Lāsma Kalnbērza, kad vasarā biju vizītē, personīgi ieteica Badger https://www.badgerbalm.com/c-24-mineral-sunscreen.aspx saules aizsargkrēma produktus.

Vēl iedvesmu var smelties no latviešu bloga https://www.seekthesimple.com/2019/07/08/mana-dekorativa-kosmetika/. Laura piemin dāņu zīmolu Miild https://miild.dk/en.

Man izpētei daudz ir palīdzējusi kāda itāļu jūtūbere, piezemēta un atklāta - https://www.youtube.com/user/Misseffortlesslychic/videos.

Patiesībā viss, ko esmu sarakstījusi, ir tādas dārgumu kripatiņas, kuras pa gadiem esmu salasījusi - kaut kur izlasīts, dzirdēts, noskatīts un ļoti daudz no tā iztestēts. Diemžēl tās labās lietas neviens neraujas atklāt, kaut gan apkārt tik daudz ziņu, rakstu, apskatu un komentāru. Vērtīgā ir ļoti maz.

adaata

Rossignol
Ir šis tas tur, jāpadomā. Nez kāpēc nosacītie eko ražotāji nevar sadabūt spf 50 sejas krēmā.

Pagāšvasar smērēju bērniem domātu ķermeņa sauļošanās krēmu pa bŕidim, bet struktūra nepatika. Gribas tādu foršu, vieglu. Biodermai ir, bet tas ir tālu no eko


Ir šis tas tur, jāpadomā. Nez kāpēc nosacītie eko ražotāji nevar sadabūt spf 50 sejas krēmā.
adaata
Veselīgi ir tikai fiziskie - minerālu saules filtri ( cinks) , bet ar tiem nevar dabūt vairāk par f 25 vai max 30. Tāpēc nevar būt īsts eko produkts ar faktoru 50.

Bet var skatīties, kādas ir tās sastāvdaļas katram konkrētajam krēmam. Visvairāk, manuprāt, jāizvairās no alumīnija saules aizsargkrēmos, tas atrodams pat dārgos un labos zīmolos. Un labi, ja ir E vitamīns pievienots krēmam. Vēl jādomā, ka varbūt var iztikt ar f 25 un valkāt cepuri, garās rokas ut.t.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403481