Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrs reģistrējās iepazīšanās portālā

Eva23

eee, nu man bija tāda pati situācija ar tādu pašu pamatojumu no bijušā drauga. Tiesa, to uzzināju tikai tad, kad jau šķīrāmies. Pats pateica, ka sēdējis Tinderī, jo gribējis ar kādu parunāties. Kad prasīju, kādēļ gan nevarēja parunāties ar mani/draugiem- vajadzēja parunāt ar kādu citu. Vēlāk kad viņš gribēja salabt, es par to Tinder padarīšanu baigi dusmojos, viņš nesaprata kāpēc, jo tur jau nekas tāds neesot. Bet, nu, mums bija kaudze citu problēmu, un domāju, ka tā sēdēšana tinderī bija sava veida bēgšana no tā visa.

Dzhila
Beidzot viens adekvāts komentārs. Paldies Tev! Tikko reģistrējos un jau domāju dzēst savu profilu ārā no šejienes! Man tieši tas pats! Attiecībās ir/ nu jau bija problēmas, bet man sāp tieši tas, ka viņš to darīja vēl esot attiecībās. Kā duncis mugurā. Ja vēlies iepazīties ar citu sievieti, tad vienkārši godīgi to pasaki un mēs izbeigsim mūsu attiecības un viss! Interesantākais ir tas, kad pēc mūsu šķiršanās nomainīju statusu Facebook viņš bija TIK sašutis par to - it kā pats nebūtu jau uzsācis citas sievietes meklējujmus!

black sand

Lai nāk uz cāli!

Vispar vienreiz ar ķebli būtu pelnījis par to ka reģistrējās tāda vieta un otreiz par to ka ar svešiem sievišķiem apspriež mūsu problēmas !

black sand
Ar ķebli viņš NOTEIKTI būtu pelnījis! Par cāli es viņam arī pateicu, bet redzi, viņš jau tur mērķttiecīgi tieši sievietēm rakstīja! Tas, manuprāt liecina par to, ka viņš meklēja kko citu. Katrā ziņā, man šis bija ļoti aizvainojoši un es nespēju to piedot ;((

Papildināts 18.02.2020 15:37:

Ljoljix ĀRĀ!

black sand

Eva23
Nu tak nepiedod! Tu taču no viņa izšķīries,ko vēl tur gribi mironi elpinat!

Eva23
pati uzmestā muļķe ara

Eva23
izskatās, ka tev vispaar nervini tāda tirsā. brinums ka tas vecis aizmuka tikai uz Tinderi, es no tadas kā tu būtu aizmukusi uz Marsu vel labak uz citu galaktiku

Eva23

Spriežot pēc komunikācijas stils, ar tevi sarunāties varētu būt pagrūti. Varbūt tāpēc runāja ar citām? Kāpēc uzreiz neteica? Nu gan jau kaut kāds izdevīgums būt ar tev bija.

Ljoljix
Skatie, ka Tevi kāds vēl trakāk neuzmet, kuce!

Eva23
no sučkas dzirdu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403483