Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrs reģistrējās iepazīšanās portālā

Eva23

Eu, nu meitenes....

Runājot par tēmu- mans uzskats, ka Tinder (vai jebkura cita iepazīšanās aplikācija) nav nekāda parastā nevainīgā aplikācija, nu nav tas watssap vai fb, vai IG. Cilvēki tur reģistrējas ar mērķi. Ar konkrētu mērķi atrast kādu- kādam nolūkam- romantika, sekss, attiecības, vienas nakts sakari, kas nu kuram prātā. Ja gribētu viekārši parrunāt- var nākt uz cāli vai jebkuru citu forumu un runāt, tikt uzklausīts. Bet, nē, nez kāpēc gribas vienkārši parunāt tieši ar prētējā dzimuma pārstāvēm.

BTango

driznaks
Nejauši iespiedu minusu, bet pilnigi piekrītu ka palasot auyori nemaz neizbrīna, ka vīrietis meklēja citu, ar ko parunāt

Sixpārnis

Vīrs reģistrējās iepazīšanās portālā
atkal?

Dzhila
Pilnīgi piekrītu, Dzhila. Es doāju tieši to pašu. Meitenes, te apsmej, ka man nervi čupā - jā, pilnīga taisnība.

Tak tā mana kaimiņiene Kubiete...

Pieķertais jau vienmēr atradīs iemeslu atrasties tajos saitos un kāpēc ir svētāks par citiem tur esošajiem. Realitātē tas ir pirmais solis neuzticībā.

Runājās, runājas un darunājas...Kā nekā liela daļa tur līdzvērtīgi sēž, precētie, kam dzīvē rutīna spiež...

Sixpārnis
Vēlos dzirdēt konstruktīvus un adekvātus viedokļus. Nevis izsmiešanu.

Papildināts 18.02.2020 15:58:

lielaiskartupelis
Paldies par viedokli. Es arī tā domāju.

Papildināts 18.02.2020 16:03:

driznaks
Piedod, bet komunikācijas stils man šāds ir kā aizsargmehānisms pēc tā, kad palūdzu meiteņu viedokļus, es pretī saņemu izsmiešanu. Nežēlīgi no sieviešu puses...

labāk lai piereģistrējas cālī. Te is eksperti un sexperti ar lielu pieredzi. Izpreparēs visu, jūsu attiecības, vectēvu piektajā augumā arī.

JayLee
Nopietni?! Tātad, neesmu viena savā nelaimē vai kā meitenes te raksta "uzmetienā".

Papildināts 18.02.2020 16:34:

Oktobris
Labāk jau būtu, bet domāju, ka ne jau dskusijas viņam intersē, bet gan iespēja iepazīties ar sievietēm. Jo reģisrējās viņš tieši ir iepazīšanās, nevis diskusiju saitā ;(

Kapriza

Eva23
Wow, no taadas sievietes buutu grēks kādā šlakveidiigaa portaalaa viirietim notiities. Kaa tu to pieļāvi? Nu kaa?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403483