Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrs reģistrējās iepazīšanās portālā

Eva23

Eva23
Kur nu viena? Vai sen neieskatījos šeit, vai arī šodien tiešām kaut kā zvaigznes sastājušas rindās, ka seko viena tēma pēc otrās.)

Kapriza
Piedod, ka es tik agresīvi Tev atbildēju, pati tagad lasu un brīnos, ka es tā (( Tas ir tas gadījums, kad Tev sāp sirds un Tu pārdzīvo, kāpēc tas viss tā notika, bet par Tevi pasmejās (( Velrēiz, piedod...

Papildināts 18.02.2020 16:49:

JayLee
Skaidrs. Vai varētu palūgt Tavu viedokli par šo? Kā Tu reaģētu?

Eva23
JayLee Skaidrs. Vai varētu palūgt Tavu viedokli par šo? Kā Tu reaģētu?
Pajautātu ko tur labu raksta. Nopietni! Ja nekas tālāk par vienkāršu saraksti nenotiek, tad - kāda vaina? Bet ir jāpazīst cilvēks - ja iekšējais puvumiņš sēž, tad pat pieķēdēšana pie radiātoriem tukšā istabā bez logiem un wifi nelīdzēs.)

JayLee
Tevi nesatrauktu tas, ka viņš pirmais izrāda iniciatīvu 5 sievietēm pēc kārtas un uzrunā viņas, vēlāk nevainīgi tērzējot par problēmām jūsu attiecībās? Godīgi?

Eva23
Man ir visai grūti iedomāties savu vīru tā darām, jo mūsu attiecību problēmas ir tikai un vienīgi mūsu un citus tas neskar. Bet, mēs esam vēl vecās dzīves skolas dinozauri. Šobrīd, skatos, ir pavisam citi uzskati.

Uztaisi feiko profilu ar smuku bildi un parunā ar savu vīru, redzēsi, ko runā

Asteres
Nu re, pārcēla uz gaļas izstrādājumu cehu!) Ja Tu to man, tad tajos forumos, kur sēž pārsvarā viņš, es nesēžu.

Es to autorei.

Uzreiz neteiktu, piereģistrētos pati, mēģinātu sačatot, protams, neatklājot savu identitāti. Paskatītos kas šim aiz ādas, par ko runā, ko grib. Ja meklētu piedzīvojumus, palēnām atklātos, tā lai saprot, ka tā es, bet tā lai šim rodas ilūzija, ka šis pieķēris mani- lai sajūt kā tas ir.

pintikipinitis

Asteres
Beidz, šito stulbumu neiesaki, ja negribi sev nervus sabojāt, tiešām, tā nedariet, meitenes, nekad, nekad! To var ieteikt tikai savtīga, trula sievietīte, kura visur citur meklēs vainu, tikai ne sevī. Nekad tā nedariet, neuzprasieties uz nepatikšanām! Man arī viena tāda ieteica un es tā izdarīju, pēc tam piedzīvoju tādas atklāsmes, kas sliktākajos sapņos nav rādījušās. Tur, kur reģistrējas reģi tipa vīrieši, ir arī attiecīga attiecīga tipa sievietes - atkritumu savācējas, sanitārītes, un jūs taču saprotat, kas tik viss netiek "izmests" kā liekais no vīrieša, kuram, kā izrādās, iekšiņas tiešām ir iepuvušas, bet tu pēc tam vainosi sevi un tas atsauksies uz nākamajām attiecībām! Nepārbaudiet šādā feikā veidā cilvēkus, nāksies nožēlot. Autore, neej caur dubļiem, ja tas vīrietis sevi tā noķēzījis, tad tu pati ej tīra tālāk un vienmēr turpini ticēt labajam, ja saglabāsi šo kvalitāti sevī un tieksies pēc tā, tad ar laiku viss pats sakārtosies. Psihoterapeite man vienreiz teica tā - nenodod un speciāli nelien situācijās, kur tiktu izvarots tavs iekšējais bērns!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403483