IVF, ICSI un IUI (02/2020) - liekam jaunu bildi iekšā..

Limassola

Slēdza Limassola: "Nu a ko citu dariit, ja taads klusums - jaasleedz lapa ciet. :D".
Hantele

hermeja

Olga ir Kovalovas koordinātore. Es arī ar viņu komunicēju. Esmu izveidojusi taktiku- zvanu un sūtu sms un tad kopumā ir ok.

Vai kāds vispār zina kas ir klīnikas vadītājs?

hermeja

Hantele
Nu es arī būtu ļoti uzbāzīga, galu galā tā ir mana veselība un finanses un nervi. Man tādā ziņā ir noveicies, ar Fodinas Simonu ir samērā viegla komunikācija.

Klīnikas vadītāja un īpašniece ir Fodina. Bet es domāju, ja daudzi sāks kaut tai pašai Kovaļovai sūdzēties, gan jau viņa sadzirdēs un darīs ko lietas labā. Da kaut pārrunas ar Olgu, lai saņemas, vai moš var prasīt citu koordinātori.

justme

Man šķiet Olga vienkārši ar visu netiek galā. Tur taču ir tāda pārslodze. Vispār domāju tur būtu jābūr 2 koordinatoriem vienam ārstam.

Procesa laikā gan atbild ļoti ātri, varbūt kaut kāda taktika, nolikt malā tos, kuri neiet procesu

hermeja

Ļoti iespējams, ka tāda taktika. Bet ja šo jautājumu necels klīnikā, nekas jau nemainīsies.

Fridsuns

Man ar Olgu gan viss ir kārtībā - ļoti laicīgi atbild, pati pat uzzvana un atgādina par lietām. Šonedēļ man pārveda embrijus no iepriekšējās klīnikas un viņa man pati uzzvanijā un painformēja, ka ir atvesti. Ceru, ka tā viss turpināsies, jo citu meiteņu atsauksmes ir graujošas. Bet ja nu kas, mana autosstāvvieta ir zem klīnikas un es varu kur katru dienu tur iegriezties

Rasens

Skatos, ka te atkal par Olgu sarunas - pēdējā neveiksmīgāt fet laikā viņa man atbildēja divas dienas vēlāk uz SMS, kurā jautājumu,vai drīkst "nomest' zāles,jo hcg-1. Pati pieņēmu lēmumu toreiz,ko darīt. No viņas vispār nav nekādas jēgas. Kad iešu uz nākamo procesu, noteikti par to runāšu ar dr.K.

justme, Hermeja. Olga vnk nevelk, tam nav sakars ar paarslodzi. Vina ir sekretatres tipa meitene, kurai ir uzkrauts tas, ko vina ne fiziski, ne galvenokaart jau mentaali nespeej pavilkt. Nedomaaju, ka Fodina un Kovalova ir informeetas par pacientu suudziibaam par Olgas darbu; ja kaut vai seit rakstosaas Kovalovas klientes saaks dakterei par to teikt, tad varbut kliinikai uzausiis gaisma par darbinieces neatbilstiibu ienemamajam amatam.

Rasens

Bet kopumā piekrītu viedoklim,ka prioritāte ir tās meitenes, kurām aktīvi notiek process. Pārējā laikā pilnīgs ignore. It kā loģiski, tomēr man tas nav pieņemami, noteikti ir jāraksta sūdzība,ja mutiski lūgumi kaut ko mainīt nedod rezultātu. Maksāt tūkstošus un tapt ignorētam ir maigi sakot stulbi.

Papildināts 22.02.2020 16:04:

dadzite
Ļoti turu īkšķus par Tevi! Kaut nu izdotos.

Hantele

Bet Olga būtu laba stjuarte. Smaidīga, laipna un neaizņem daudz vietas

Rasens
Paldies! Jūs te visas tik mīļas esat. Mums visām sanāks!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403627