IVF, ICSI un IUI (02/2020) - liekam jaunu bildi iekšā..

Limassola

Slēdza Limassola: "Nu a ko citu dariit, ja taads klusums - jaasleedz lapa ciet. :D".

Pixie
Nekādas. Ka parsti jūtos.

Pixie

dadzite
Ceru rīt dzirdēt labas ziñas no tevīm

dadzite
Proganovas lietosanas laikaa mazaakas mr. Man cikla 4. diena, proganovu lietoju jau 3. dienu.

kreimene
Man tā nebija. sāku lietot progynovu ar cikla otro dienu, MR bija 5 dienas kā parasti.

Papildināts 28.02.2020 17:43:

Pixie
Paldies! Man jau arī gribas labas ziņas dzirdēt. Negribēsies rezultātu vērt vaļā rīt. Bail.

Pixie

dadzite
Ar tiem rezultām,es vīram lieku parasti manā vieta paskatīties,lai pirmais satraumējas,pēc tam es

Pixie
HCG SMS nāk. Būs jādod viņam telefons. Bet viņš nesaprot, kādam rezultātam jābūt

dadzite
Hcg sms nāk? Sen jau tāda sistēma? Nu redzēs ko doka teiks. Uzjautāšu vai tas ir ok

Papildināts 28.02.2020 18:24:

dadzite
Kad Tev bija transfērs?

dadzite
Ja nodod ar ārsta nosūtījumu, SMS nesūta, bet var refrešot egl mājas lapā, ielogojoties ar banku, ir apm 30 min pirms sms

Papildināts 28.02.2020 18:31:

dadzite

Man ar viss bija kā parasti

kreimene
No gulbja nāks SMS tikai HCG, Pārējās analīzes kā parasti. Transfērs 21.februārī man bija.

Papildināts 28.02.2020 18:36:

Timpo
Nu tad man šoreiz SMS nebūs, datamed.com skatīšos. Bet vispār bail skatīties būs, neskatīšos. Krūtis pilnīgi nejūtīgas, sajūa, ka utragestan neņem pretī. Es tagad orāli lietoju.

dadzite
Es jau būtu testu uztaisijusi !

Papildināts 28.02.2020 19:03:

dadzite
Cik dienu embriju liki?

Papildināts 28.02.2020 19:07:

dadzite
Es savu otru HCG kad gaidiju satraukuma tad visu laiku refreshoju gulbi, atbildi vareja redzet kadu pusstundu pirms epasta.

Papildināts 28.02.2020 19:08:

dadzite
Nebaidies! Domā tikai labas domas. Un nav nemaz slikti, ka jūties kā parasti. Es pie pirmās un vienīgās, dabīgās GR vispār vairākus mēnešus jutos kā parasti

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403627