IVF, ICSI un IUI (02/2020) - liekam jaunu bildi iekšā..

Limassola

Slēdza Limassola: "Nu a ko citu dariit, ja taads klusums - jaasleedz lapa ciet. :D".

kreimene
Dēļ gatavošanās, un biežās braukāšanas, esmu daudz dienas iztērējusi, ar darba biedreim visu laiku jāmainās, būtu traki, ja vēl iedomātos lapu ņemt. Bail, ka mani atlaiztu,.Esam mazs kolektīvs darbā.

Papildināts 28.02.2020 21:03:

nedzivoju Rigā, līdz klīnikai jābrauc 2,5 h, tātad jāņem visa diena briva kad vajadzeja doku, pat ja tik kontroles vizīte

Papildināts 28.02.2020 21:05:

kreimene
Stimulācija ar punkciju bija decembrī, tagad FET.

sisle
Tev VP? Kurā klīnikā?

Papildināts 28.02.2020 21:07:

sisle
Nezini vai drīkst vīnu dzert gatavojoties Fet cikla sākumā, ja lieto pryogonovu?

Papildināts 28.02.2020 21:08:

sisle
Labāk jau ir ka atlaiž, nekā apdraudēt šo procesu.. aprunājies ar ārstu

kreimene. Procesosanaas un sagatavosanaas laikaa uz to alkoholu gan lietot nevajadzeetu, kaut vai taapeec, ka zaales var neiedarboties tik labi (nezinu gan kas taa Progynova ir). Ja starp procesiem iekriit briivi meenesi, kapec ne, galvenais neparspiileet.

sisle. Pasaudzee gan sevi, darbu vienmeer jaunu atradiisi, sis ir daudz svariigaak.

dadzite. Turu iikskus par taviem cipariniem.

kreimene man nebij tāds preperāts, bet neieteiktu alko dzert.Esmu IVF Riga.Ja VP, bet salasas tikunta summiņa, vitamini vien padārgi.
Limassola
cik varu, saudzēju sevi.

Dadzite daudz labo domu un īkšķi Gulbja hcg skaitīšanas aparāta virzienā

Kreimene varēt jau var bet vai vajag?

Sisle neko savādāk kā stimulācijas laikā neēdu, dzeru daudz šķidruma jo biju apaukstejusies. Runā kā laba iedarbība ir granātiem un ananāsiem. Manējais granāta joprojām gaida kad to apēdis

sisle
kreimene
Man FET nebija, iztikām ar IUI. Augstākie spēki mums stāvēja klāt

Rityy
No tā ir daudz kas atkarīgs! Super! Prieciņš

kreimene

Ticu, ka Jums arī palīdzēs !

Papildināts 29.02.2020 13:11:

Visām palīdzēs

dadzite
turu īkšķus par Tevi

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403627