Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par indeksu fondiem

evicevi

Jā, tas dokuments ir jāliek klāt. Tā vietiņa ir tik nepamanāma, es arī pirmajā gadā nevarēju atrast. Tas ir pirmajā lapā virs konta numura, tur ir links "Pievienotie dokumenti". Ja nepieliek, tad vēlāk būs jāsūta pa epastu vai arī jāiesniedz deklarācijas precizējums, kur tas dokuments ir iekļauts.

MioMioMio

evicevi
paldies, atradu

Alija

Vai kāds ir mēģinājis darboties ar akcijām caur Revolut?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

jaunumi

Alija
šorīt piereģistrējos Revolut tieši šī iemesla dēļ, tāpēc arī ar interesi gaidīšu kādu pieredzes stāstu

Bet piesakos arī atskaitīties pati, kad būs izdevies ko iegādāties utt.

Alija

jaunumi
es piereģistrējos vakar, jo kolēģe ar dēlu spēlējoties, vienu nakti nopelnījuis ap 800 eiro. Saintriģēja. Viņi gan ieguldīja pie 2 tk un nopirka tikai atpazīstamu uzņēmumu akcijas pirms kāda gada laikam. Vakar testa pēc nopirku mikrodaļas pa 10-20 eiro no trim uzņēmumiem, lai vispār saprastu, kā to tehniski var izdarīt. Bet nu saprotu, ka tas ir ieguldījums un risks uz gadu desmitiem, ātras un lielas peļņas tur nav, bet šobrīd nauda vispār stāv kontā iekrāta un iesaldēta.

jaunumi

Alija
Es rīkošos līdzīgi kā tu, varbūt ir vērts izveidot grupu, kur ieinteresētās varētu sekot līdzi progresam un dalīties ar pieredzi?

Es neceru un nemeklēju ātru peļņu, man ir viens ieguldījums, kurš nes 150 EUR katrus sešus mēnešus, ok, tas 300 EUR gadā neizklausās daudz, BET tas ir solītis gribu spert soli arī ar Revolut

Ja jūs vēlaties spekulēt ar akcijām - lūdzu, uz priekšu, katram jau sava galva uz pleciem. Tikai šī tēma ir par investēšanu indeksu fondos un, cik man zināms, ar Revolut to pagaidām darīt nevar.

Tirgošanās ar akcijām ir diezgan drošs veids, kā zaudēt naudu. Varat palasīt šeit: https://www.wealthwithin.com.au/learning-centre/share-trading-tips/trading-the-stock-market

Turpretī ilgtermiņā ar akcijām nopelnīt ir ļoti viegli, vajag tikai tās norpirkt, turēt un nepārdot. Un nevis viena, divu vai desmit uzņēmumu akcijas, bet visu uzņēmumu akcijas. Welcome to index fonds.

jaunumi

evicevi
Es nevēlos spekulēt, vienkārši diskusija par veidiem kā likt naudai pelnīt, manuprāt, ilgtermiņa arī ar akciju pirkšanu caur Revolut varētu... Bet OK, sorry, saprotu, ka ir cita tēma jauku dienu!

Alija

evicevi
paldies par norādi. Novērtēju, ka jāpadomā tomēr vēlreiz šajā virzienā arī, bet tev tā izpausme tik emocionālai, ka šķiet, esi kaut kā personiski saistīta ar kādu no šiem fondiem un tevi aizkaitina kāds, kas domā savādām vai vienkārši zina par šo jomu mazāk. Apjautāties taču drīkst, vai ne?

Alija
Dīvaini, ka tev tāds iespaids radies. Mans mērķis ir izglītot cilvēkus par indeksu fondiem, jo tas ir labākais veids, kā jebkurš var pelnīt, neko nezinot ne par akcijām, ne par uzņēmumiem. Tas nav mans viedoklis, tas ir objektīvi pierādīts fakts, to var atrast simts un vienā vietā internetā. Ja šeit sākas runa - "o, mans paziņa vienā dienā nopelnīja 800 eiro, es arī tā gribu!", tad es uzskatu par savu pienākumu brīdināt cilvēkus, ka tas ir tāpat kā spēlēt kazino, jo īstermiņa cenu svārstības neviens nevar paredzēt.

Ar vārdu sakot, es negribētu, ka šajā tēmā tiek apspriestas lietas, kas nav saistītas ar indeksu fondiem, jo tas var citiem radīt nepareizu iespaidu, ka šīs lietas ir vienādas vai ļoti līdzīgas. Tā nav.

jaunumi

Es labprāt apspriestu citus veidus, kā likt naudai pelnīt, bet ne šajā tēmā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18403629