IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Jau marts! Kas kurai martā plānots?

Limassola

Slēdza Limassola: "Uz siis prieciigaas nots lapinju sleedzam :)".

sisle
turu īkšķus par labiem cipariem!!!

Niksis
Nav F baigās situācijas analīzes, nesanāca, nu tā gadās. Uz baigiem skaidrojumiem neceri un visticamāk to tā baigi arī nevar izskaidrot, kāpēc

Niksis. IVF Riiga dara taa - vispirms diagnostiska histeroskopija, kur bez narkozes dzemdee ievada kameru un apskataas, vai ir kaadas probleemas-miomas, polipi utt., tas maxaa ap 120 eiro. Ja ir, tad dod narkozi un izgriez, tas tad maxaa ap 300 eiro. Citaas kliinikaas man liekas uzreiz dod narkozi ir tur ko griez vai ne.

Papildināts 01.03.2020 10:50:

Jaa, kaa pixie iet? Laikam tagad vel izgul narkozi.

Eleni

Jā, kur ir Pixie un Dadzīte?

Paldies par kausu

Estil
Limassola
paldies par skaidrojumiem... es jau arī neceru uz sarunu, kāpēc tā... es šīm sarunām baido jēgu neredzu! Tas viss piedzīvotais 4 gados ir norūdījis, man svarīgākais ir nākamais plāns...

Sisle.

Paldies, pašsajūta laba, joprojām zelta progesterona potes(tas ir sarkasms ņemot vērā cenu) un utrogest 8gab dienā.

Esmu nereāli dusmīga uz vīramāti, tā vakar radu saietā izdomāja izšplaut ka mēs gaidot trešo, pagaidām abi ar vīru viena balsi atbildējām kā nē(pārāk rūgta mums tā pieredze), tas netraucēja viņai piezvanīt manai mātei un pateikt, ka mans vīrs teicis ka es esot stāvoklī, rīts sākās ar zvanu no manas mammas tagad domāju vārīties pašai vai līdz uzvilkt vīru droši vien ja es nebūtu stāvoklī tik ļoti nezuzvilktos.... Neradīsies neviena radu saietā līdz jāniem

Eleni

Timpo
Jūs ar vīru kopīgi nevienojaties, kad un kam teikt?

Timpo. Nu aarpraats tev tie radinieki, kaa taadi nelabveeli nemas! Es zinu, ka ne katrs to var izdariit, bet es no taadiem nogrieztu kontaktu liidz kameer berns buus piedzimis, lai nav lieku stresu un lai biskiit apdomaa, ka vinu uzvediiba nav ok, vienalga, ka maates, lai pec tam veel sagaida uzaicinaajumu uz raudziibaam!

Eleni 1000 %ziņu ka vīrs neko nav teicis(nav tik labas attiecības), bērni uzzinās pirmie, tikai tad kāds cits... Tur ir tendence sagrozīt faktus-no sērijas man stāsta, tev ne...

Papildināts 01.03.2020 11:17:

Limassola

Apsver apgriezt kontaktu uz vēl lielāku minimumu kāds tas ir pašlaik....vnm esmu pastāvējusi pie uzskata, ka manam attiecībām nav ka traucē manu bērnu un vecvecāku attiecībām, bet te trūkst vārdu...sajutos kā portugāļu seriālā, turklāt es vakar dzeru "alkoholisku" kokteili... (teorētiski lietoju alkoholu)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403939