IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Jau marts! Kas kurai martā plānots?

Limassola

Slēdza Limassola: "Uz siis prieciigaas nots lapinju sleedzam :)".
Pixie

Labrīt meitenes,viss kartībā es pēc narkozes vel istabas izpucēju. Naktī vienīgi bija nelaba dūša un caureja Tagad nekas nesāp,izpunktēja divas,pirmdien apauglos.

Pixie. Kapec tikai pirmdien apauglos? Parasti jau uzreiz, varbut pirmdien zinaasi, vai abas apauglojaas un attistas?

Pixie

Limassola
Man kauns teikt,vīrs nespēja nobeigt īstā laikā vinam psihalogiski bija loti grūti. Daktere teica ka negaidīs,un kad iesaldēja,vīrs saka es pabeidzu nu neko. Ceru,ka tas neietekmēs kvalitāti,msn žēl vīra bija.

Eleni

Pixie
Tur jau nav ko kaunēties, tas ir stress, stresa apstākļos īsā laika posmā es arī nevarētu sasniegt lielo O. Tas tikai normāli. Galvenais izrādīt vīram sapratni, gan jau pats tagad slikti jūtas.

Pixie

Eleni
100% stress,dienu iepriekš dīvaini uzvedās mājās,emocionāls untt... Protams,mums bija iespēja mājās,bet pierunāju ka klīnikā,neviens nebūs. Vīrs vakar teica,ka negrib vairāk nekādu masturbāciju

Eleni

Pixie
Njā, varbūt, ja sieva vēl varētu palīdzēt, tad ietu vieglāk, bet mēs jau tikmēr pašas narkozē.

Pixie
Nesatraucies, viss būs labi. Kā tad tās, kam olšūnas stāv ilgstoši klīnikās un tās tiek pēc tam apaugļotas? Pugačovai divi skaistuļi tikai tam pateicoties. Tajā kabinetā nav ērti, turklāt sveša vieta, telpa un uz pasūtījumu. Atbalsti vīru, malacis, ka paveica to tajā dienā. Viss kas notiek, notiek uz labu. Tātad augšā lemts, ka jāieliek citā dienā

Papildināts 01.03.2020 15:29:

Pixie

manējais kad bija, tad tik žurnāliņi bija, Tv nestrādāja, ar bija kā bija un telpa tik šaura

Papildināts 01.03.2020 15:31:

Eh, tā gadu savu Fet. Gribas ātrāk būt kopā ar saviem mazulīšiem. Parasti laiks tā skrien, bet kad jāgaida FET diena, liekas veselu mūžību velkas laiks, neskatoties uz to ka aktîvi darbojos visas dienas no rīta līdz vèlam vakaram.

Pugačovas olšūnas Kā tad

Pixie

kreimene
Paldies par sapratni,mēs veiksim pgs diviem un aprila beigās FET. Gribētos tagad ar nākamo ciklu,brīdināja labāk nē,jo jāpadomā par kermeni.

Eleni

Pixie
Kādēļ jūs nolēmāt par labu FET?

Papildināts 01.03.2020 17:30:

Sorry, PGS. Kādēļ jūs nolēmāt par labu PGS?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403939