IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Jau marts! Kas kurai martā plānots?

Limassola

Slēdza Limassola: "Uz siis prieciigaas nots lapinju sleedzam :)".
Fridsuns

Brazil
Tāds prieks lasīt labas ziņas. Lai viss labi!

skruuvaaa
Sveika! Cik atceros, tad vajadzēja google ierakstit - atvert online e-paraksta dokumentu (vai kā tamlīdzīgi) un tad jāatver pēc sekojošām instrukcijām

Papildināts 07.03.2020 01:02:

Brazil
Super! Liels prieks! Audziet veseli un braši! Kurā klīnikā veicāt FET, cik mazos liki?

Papildināts 07.03.2020 01:03:

Fridsuns

Papildināts 07.03.2020 01:05:

sisle
Man nebija ne viens, ne otrs. Nezinu kas tie tādi

Ilziite_Ro

sisle
Nodevi analīzes?

Ilziite_Ro
vakar nodevu, un 23:56 atnāca atbilde. Nav izdevies.............Vēl vīram jāpasaka būs. Skarbi. Visu dara emocionāli smagāku, ka darbā grozās divas grūtniecas kas pa to vien runā, ko nosakatījušas, ko nopirkušas, ko ēd, kā jūtas, kad dekrēts. A es te kā neveiksminiece, tērēju tūkstošus , bojāju veselību, un ceru.

Protams saņemšos un cik nu iespējams ātri pieteikšos uz nākamo FEt, jo man vēl ir pārsliņas.

Šodien tā vissmagāk.

Papildināts 07.03.2020 08:16:

Pēc cik ilga laika var nākamo FEt taisīt?? jājaida 2 mēneši??

sisle. Samilojiens. Un Dieva deel met aaraa nogalvas domas, ka esi neveiksminiece, taa driizaak ir netaisniiba, kas tev dziivee ir iedaliita un ar kuru tu ciinies, kas nemaz nav tik vienkaarshi. Agraak vai veelaak tev noteikti sanaaks.

Limassol

Paldies, centišos saņemties. Mums jau viena vēl no darba ir dekrētā, kuru tā ar piedzemdēja vienu pēc otra, pat neiznākot uz darba. Man ir sajūta ka es kā mūzīgais darbinieks ar zīmogu uz pieres, jo visi dzemdē, es tik strādāju viņu vietā.

Fridsuns

sisle
Turies, viss izdosies. Es šādos gadījumos mēģinu sevi noskaņot pozitīvi - acīmredzot nav īstais brīdis, lai bērniņš ienāktu manā dzīvē. Un to gan jau sapratīšu, kad atnāks. Sāka, ka bērni ienāk, lai mums kaut ko iemācītu. Tad nu ja nenāk - ar mani viss ir vislabākajā kārtībā un nekas nav jāmācās Bet nu jokus pie malas, protams, Tavas sajūtas par mūžīgo darbinieci, kamēr citi paspēj jau 2x pabūt dekrēta, es zinu ļoti labi. Man dažreiz ir doma aiziet vienkārši uz gadu prom no darba, kompensējot citu kolēģu prombūtni, vai vismaz samazināt slodzi. Ja neizdosies aiziet normālā dekrētā šogad, sākšu strādāt nepilnā slodzē...

Papildināts 07.03.2020 08:42:

sisle
Par FET - var uzrei nākamā ciklā, viss atkarīgs cik labs endometrijs uzaug. Bet varbūt ir jāpārbauda kas papildus, lai izslēgtu dažādus neizdošanās riskus. Iesaku tomēr pārliecināties, ka ar dzemdi viss ir ok. Es pati steidzos, uztaisīju 4 transferus un tikai pēc tam, nomainīt dr., sapratu, ka bija jātaisa abrazija, lai tiktu vaļā no hiperplāzijas. Un, ja neizdodas ar 2-3x, tad vēl ERA tests noderētu.

sisle

Eleni

Dāmas, ko jūs darāt ar matiem ejot visus ET un FET - krāsojat, balināt, vai tomēr nē? Man tieši uz FET laiku sanāk iet balināt matus, aizdomājos, varbūt tas arī ko ietekmē...

Briinuminjss

sisle
Tik pazīstamas sajūtas ,turies

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403939