IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Jau marts! Kas kurai martā plānots?

Limassola

Slēdza Limassola: "Uz siis prieciigaas nots lapinju sleedzam :)".
Brazil

kreimene
Embrions,liku vienu,jo bija tikai trīs pārsliņas un tagad palika tikai viena.Jau iestājos atkārtoti,lai veiktu vēl vienu stimulāciju,jo man 35 un pirmais bērns.

Papildināts 07.03.2020 11:19:

sisle
Cik žēl

Papildināts 07.03.2020 11:19:

sisle
Kura reizīte Tev bija?

Vulpes

Mīļās cīņu biedrenes!

Kāds laiks pagājis, kopš vairs aktīvi sarunās neiesaistot, par spīti dažādiem pārbaudījumiem sākumā, t.sk.,2x asiņošanai, kur vienas rezultātā pabiju arī Stradiņos, ar prieku un uzmundrinājumu Jums visām informēju, ka 20.02.20. pasaulē nākusi mūsu meitiņa! 3330g svarīga un 51cm slaida. Atgriežoties mājās ar vīru dabūjām smagu vīrusu, kas tas par draņķi, nezinu, pazīmes ka gripai, bet analīzes neapstiprināja, paldies Dievam mazajai viss kārtībā! Ķeizars tika veikts Jūrmalas slimnīcā, arī pēc tā bija komplikacijas-sakās asiņošana, taču veiksmīgi 2 ārsti to spēja apturēt. Tagad jau esam aprasušas ar jauno situāciju un mierīgi dzīvojam pa mājām...

Lai Jums visām Dieva svētība un visas zvaigznes sastājas tā, lai piepildītos gaidītais!

Papildināts 07.03.2020 11:34:

P.S.Tas bija mans 3.ICSI, no kuriem 2.bija neveiksmīgs, beidzās divās nedēļās, man palikušas 5parsliņas, šobrīd prātu nodarbina jautājums, ko ar tām iesākt...

Kassidija

sisle
Ļoti, ļoti žēl, tik ļoti labi saprotu Tavas sajūtas arī es šādi jūtos gan par neauglību, gan darbu , bet ir jāturpina cerēt, ka pienāks tā diena kad arī mēs būsim tās laimīgās grūtnieces

Papildināts 07.03.2020 11:37:

Vulpes
Atceros Tevi un cik grūts bija sākums, liels, liels

prieks par Jums un sveicu ar meitiņas nākšanu pasaulē

Brazil

Vulpes
Apsveicu ar meitiņu

Signe28

Sveikas mīļās meitenes! Sveicieni rītdienas skaistajos svētkos, sieviešu dienā! Vai kāda varētu sīkāk pastāstīt kā notiek FET? Pēc punkcijas man iesaldēta 1 parslina. Pieraksts pie doka šomēnes 9taja cikla dienā. Interesē kā tas viss notiks, vai jānodod kādas analīzes vai jālieto kādas zāles? Cik ātri varētu tas viss notiek?

Catie

Brazil
Grūtniecības laikā var arī stāties rindā jau? Es pašlaik domāju par to, bet pagaidām plānā ir sagaidīt šo mazo un tad iestāties rindā. Jo mani vēl 9 parsliņas gaida un noteikti vismaz vēl pēc vienas iesim pakaļ.

Capulla

Meitenes, man jautajums, ka tur ir ar FET transferu, kad uzreiz ieliek 2 parslinas? Man doc to iesaka ar merki, ka vismaz viens piekersies.

Varbut kada var padalities pieredze?

Paslaik esmu kjimiskaja menopauzee, driz jasak dzert hormoni, lai atmodina endometriju un tad jau liela diena bus klat. Ir bijusi histeroskopija, kuraa likvideja daljeju septu, ta teikt, uztjuneja ¨maajinju¨. Ir endometrioze, adenomioze, 35gv, pirmais megjinajums.

Signe28

Sveika, es arī gaidu FET aprīlī. Man ārtst vismaz pagaidām neliek lietot neko.

Plānota bloķējošā pote pēc 20/03., bet pagaidām neko no tā nesaprotu. No meitenēm šeit sapratu, ka pēc bloķējošās potes ir slikta pašsajūta.

Signe28

AgneseJansone
Pēc ārsta teiktā man FET būs šomēnes. Tāpēc interesējos. Par to visu procesu ka tas notiek. Blokejosa pote tev būs lai nobloķēt savus dabīgos procesus. Ja pēc vinjas pani mocīja karstuma vilnji vakaros un naktis, kādus 3 mēnešus. Tad pārgāja un viss atkl bij ok.

Sveikas,cītīgi lasu pēdējā laikā Jūsu diskusijas un nāku Jūsu pulciņā. Vakar saņēmu bloķējošo poti. Aprīlī būs stimulācija, punkcija.Jūnijā operācija(endometrioze un olvadus ņems ārā) un tad kaut kad liks iekšā laikam sauca tos par embrijiem. Vēl nezinu tikai kad,jo viss atkarīgs no operācijas un atveseļošanās. Un Antimillera hormons arī zems 0,6!Iesim par saviem līdzekļiem,jo daktere neiesaka gaidīt gadu,jo antimillera hormons jau tāpat ir zems. Baigās cerības neieliku uz pirmo reizi,bet ļoti gribētos. Ja neizdosies gaidīsim rudeni,gada beigas,kad varēsim par valsts līdzekļiem,būs pienākusi rinda. Daktere tik visu laiku atgādina,ka es vēl jauna,man drīz būs 33.

Šonakt tāds caurs miegs bija,vai to var ietekmēt šī bloķējošā pote?Un vispār kādas vēl varbūt problēmas saistībā ar šo poti?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18403939