Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Saibinmeitenes

nellija2

nellija2

Sveikas,

nevaru atrast nevienu jaunu grupu, kur meitenes censaas ar tabletiiteem stimuleeties - OC, OV stimulacija, cinja ar andostrendionu vai estrogeenu etc.

Runaajam seit vai ir kaada grupa, ko esmu palaidusi garaam?

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

Paceļu

nellija2

Simbinja
tev aktuaali? vienmer pieredzi dzirdeet ir forsi

man ritiigi saaksies un rezultaatus dzirdeshu peec apmeram meenesha!

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

nellija2
Man aktuāli jā. Es tagad esmu gaidīšanas posmā. 5.diena pēc potes.

Sveikas meitenes, es arī esmu Jūsu pulciņā, pote bija 03.07., tagad ir Utrogest. Ļoti ceram sagaidīt II.

fruktoze
Man pote bija 1.07.

Kad tu taisīsies uz Gulbi vai kad testu taisīsi?

@Simbinja

Man pote bija 03.07. ārste teica, ka ja līdz 22.07. nav MR, tad jātaisa tests vai uz Gulbi.

UPD.

Man vēl līdz 18.07. Utrogest, Tev arī ir?

Sveikas, meitenes! Rakstīju arī citā diskusijā, bet varbūt jūs varat mani uzmundrināt kaut drusciņ... saprotu, ka mana problēma kādai liksies nieks, bet ir tik grūti lietoju deksametazonu androstendiona un pārējo samazināšanai, iepriekš ir bijuši SA, bet tagad pēc 1/2 deksametazona lietošanas hormoni ir pat paaugušies salīdzinot ar analīzēm pirms terapijas tabletes panesu ļoti slikti, ir depresija, trauksme, sāp kuņģis daktere saka, jādubulto deva līdz pilnai tabletei.

Papildināts 13.07.2020 17:04:

Kā sāku lietot deksu, tā raudu gandrīz vai katru dienu, nekad vēl nebija tik grūti dzīvot kā tagad nomocījos un viss velti, analīzes izskatās bezcerīgas kāpēc tā?

nellija2

man tuliit DEX jasaak, es negribu sitos sausmu staastus, man nav laika buut nestabilai

bet nu buus, es zinu, ka izdosies! vieniigais jautajums - cik aatri izdosies?

nellija2
Daktere saka ka viss būs labi, nevar būt nekā tāda, ko es aprakstu, domāju, ka tev gan jau būs labi kā vairākumam bet nu man kaut kā galīgi neiet ar dexu draudzība tik bēdīgi jūtos un vēl tās kuņģa sāpes, un trakākais jau ir tas, ka hormoni ir pasliktinājušies, tātad visas mocības bija velti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404067