Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Saibinmeitenes

nellija2

Cau meitenes,

kā jums iet?

Man rīt pēdējā Utrogest tablete un ja nebūs mr., tad taisīšu testu 22.07.

@Simbinja

Kā Tev gāja pēc potes, kad Tev tests jātaisa?

nellija2

Man ir saacies DEX laiks, peec tam klaat buus Esterva un peec tam Klomofens. Ceru tikai uz pozitiivo!

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

Turēšu īkšķus, lai viss izdodas!

nellija2

OK, meiccas, tagad man kaut kaadaa pusiitee ir Dex izdzerts un man vins vienkarsi riebjas, sorry Brutaali eestgriba naak virsuu - visu laiku kaut ko vajag un Daudz! Un saldu un saalju un brokastis un vakarinja... vnk sviests! Nekad man taa veel nav bijis!

Ar pratu saprotu - nu, need, bet Tiesaam Gribaas! Kaa taa vispar var buut?

Nevaru sagaidiit, kad sitas kurss beigsies un varesu buut normaala atkal

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

Man diemžēl tajā ciklā nekas nesanāca. Šis cikls ar 1 Clostylbegyt tableti dienā un bez potes. Ehh, tik ļoti ceru

nellija2

sanaaks! viss sanaaks!

bet mums tie soliishi vairaak kaa "parastaam meiteneem"

Sveikas esmu jūsu pulkā vakar bija ovitrelle un šodien jāķeras klāt jau. Ceru uz pozitīvu testu pec 14 dienām.

Papildināts 28.07.2020 23:10:

vai kādai ir izdevies pirmajā ciklā clostelbegyt+ovitrelle+ultrogest ?

nellija2

Jana5
es ceru, ka mees varesim teikt Jaa, mums izdevaas!

nellija2
Hcg arī jau nodevusi esi?kas par iemeslu?

nellija2

Jana5
man veel tikai process, nekas veel nav janodod sito jautaajumu peec kaada menesa vari man uzdot

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404067