Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz rokas iekaisums, no kā netieku vaļā.

Edgarssi

Sveiki.

Varbūt šeit ir kāds zinoš un pieredzējis jau kaut ko šādu kā bildē?

Jau otro ziemu uz rokas uzrodas ne no kā. Vasarā, kad ir saule, tad pazūd, kā nekas nebūtu bijis. Un tuvojoties ziemai atkal parādās. Neesmu vēl nevienu atradis, kas zinātu kas šis ir. Dakteriem un citiem vārdotājiem vēl nav izdevies novākt viņu.

Kas tas ir, nezinu, bet var mēģināt uzsmērēt krēmu ar 10% Urea. Piemēram, Eucerin.

Ir izdevies mazināt dīvainas izcelsmes sausus pleķus.

Papildināts 02.03.2020 23:22:

Var pagūglēt (Lihen planus). Uzskata, ka tā ir autoimūna saslimšana.

Rukmarite

ir tāds Artūrs Ķirps, FB viņam lapa un publikācijas, bija pieminēts arī šis sindroms. Bija kaut kas par kāda tur dziedzera disfunkciju. Man arī tāds pleķis ir, tāpēc pievērsu uzmanību. Man pirmo reizi, nu jau kādu mēnesi vai nedaudz vairāk. Sākumā domāju, ka dēļ tā, ka šogad īsti cimdus nevalkāju, bet iespējams, ka minētais iemesls. Un viņš minēja, ka tieši uz plaukstas virspuses pret šo pirkstu kauliņiem. Ja ir interese, tur jāparokas.

Es ar kokosriekstu eļļu smērēju regulāri tagad, it kā mazinās.

teite

Jeziņ....

Lai dermatologs izraksta kādu pretsēnīšu smēri. Izplatītas un palīdzējušas dažāda veida baktēriju izraisītiem draņķiem =fucidin, fucitalmiks, fucicort. Gan jau vēl kas. Vēl smēres ar jodu sastāvā. Bet tur jāskatās vau nav alerģija pret jodu.

Un aizmirsti par pesteļotājiem

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

sakii

Pēc psoriāzes izskatās. Un ik pa laikam var niezēt, ziemā uzmetas vairāk kā vasarā. Man arī tādi ir. Lietoju hormonu smēri Elocon(recepšu). Skaitās stiprais medikaments, bet tā kā man nav daudz šo pleķīšu, lietoju. Ja neko nesmērē, aug lielājs pleķis un niez

Papildināts 07.03.2020 08:02:

Pie normāla dermatologa aizej, ne vārdotāja

Rukmarite

Manis minētais speciālists ir izglītots terapeits, ne vārdotājs un ne pesteļotājs. Iespējams, kaut kā ne tā par to pastāstīju...

marekasieva

Izskatās absolūti kā man.. un ja tā, tad tiešām ir psoriāze.. man ziemā ļoti bieži metas.. pagājušajā ziemā bij' ļoti traki.. tā ka visa plaukstas virspuse..

Ko darīt ? Es lietoju fucicort un tad dermovate ( pēdējā laikā gan tikai šo- ļoti labi tiek galā ar trako niezi un pietiek ar vienu smērēsanas reizi lai uzlabojumus justu) dermovate ja nemaldos ir bez receptes

Dermovate vienmēr ir bijusi recepšu medik.,

ir krems un ziede.

Katram savs

Edgarssi
Ja no citādas veselības, tad pārskatīt ēdienkarti. T.sk. izskatīt badošanos.

Papildināts 13.04.2020 16:40:

Uzskata, ka tā ir autoimūna saslimšana.
Jā, līdz ar to visas tās smēres ir tikai seku mazināšana.

Laura13

Pirmkārt vai ir izslēgts ka tā nav kāda snauduļojosa sēnīte? analīzes šim ir taisītas veidojumam? Jo ja tā ir sēnīte kas ir pat ļoti iespējams, jo kā reizi arī no saules gaismas daudzas sēnītes īslaicīgi pazūd, tad visas augstākminētās smēres vai eļļas nedos nekādu rezultātu..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404073