IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Sarosamies pavasari gaidot :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Brazil

Veiksmi visām Lai ir II

Papildināts 07.03.2020 21:58:

Catie

Es iestājos jau tagad,februārī.Zinot,ka tagad jāgaida ilgāk.Kad pienāks rinda,tad domāšu,tur jau pusgada laikā jāpaziņo.

Papildināts 07.03.2020 22:01:

salmins
Nezinu,ar tiem ārstiem ir kā ir, Mēs ar vienu meiteni gājām procesu pie vienas,palikām Ja man bija jautājumi tagad,tad neatbildēja.Ja cita meitene rakstīja,tad atbildēja uzreiz. Nezinu,kas tur bija,rakstīju savu uzvārdu un visu pārējo. Labi,ka ar bēbi viss labi un nebija problēmu Es rakstīju,jo smērējumi bija.Ir meitenes grupā,kas pateica,kas jādara,kas jāmet nost no zālēm.

justme
ceriba83
Briinuminjss
un special vieta-Fridsuns!

Papildināts 07.03.2020 22:32:

salmins. Tu pie Kovalovas?

Eleni

Jums FET notiek pēc dabiskās vai ierosinātās ovulācijas? Ja tā, tad man baigi ilgi ies, ovulācija parasti ir ap 17-18 cikla dienu + 5 dienas līdz transferam 22-23 cikla diena. Kaut kā var paātrināt to visu?

ceriba83

Man ir kausiņš,man ir kausiņš! Šoreiz padalos ar tām kuras šomēnes aģitācijas vai gaida labās ziņas !

Papildināts 07.03.2020 23:24:

Aģitācijas hahahaha biju domājusi PROCESOJAS

Fridsuns

Limassola
Lieliski, man beidzot kāds bonusiņš - pirmo reizi! Cerams, tā tik tiešām būs laba zīme

Meitenes, piesakaas uz ceriba83 kausinu !

Kovalovas neesmu Esmu pie dr. Seimuškinas. Atv viña toč nav, jo 5dien vīrs bija nodot analīzes un no tālienes viñu redzëju. Ceru, ka 1dien atbildēs, ja nē būšu bezkaunīga-zvanīšu. Es jau ar pieklājīgi stādījos priekšā ar vārdu uzvārdu un kādam procesam jānozīmē datums.

Ko Jūs meitenes sakt par šo dr.????

Papildināts 08.03.2020 00:15:

Sveiciens visām SIEVIEŠU DIENĀ

justme

Jesaaa kausiņš kā reiz šomēnes lļoti noderēs

Lai visām skaista šī diena

hermeja

salmins
Šķiet, ka Seimuškina ir tikko atpakaļ no BKA. Kad mana doka bija konferencē, pāris reizes trāpījos pie Seimuškinas uz kontroles usg stimulācijas laikā. Man viņa ļoti patika, nesteidzīga, iejūtīga un zinoša. Iespējams, ka pēc atgriešanās darbā ir baigi nogruzīta, tāpēc tik aktīvi neatbild. Esi uzstājīga, vismaz pret koordinātori, jo tā ir Tava veselība un laiks un galu galā nauda, ko mksā.

ceriba83

justme
Nu tad svinīgi pasniedzu Tev šo kausiņu !

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404231