IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Sarosamies pavasari gaidot :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

Niksis

Ja tev bija gulta pie loga, tad es pa diognāli. Man punkcija bija. Diez ko es šoreiz pēc narkozes stāstīju?

Peonija2

Meitenes, diemžēl līdz ārkārtas stāvokļa beigām uzaicinājuma vēstules no NVD netiks izsūtītās. Tiks pagarināts laiks tām, kas saņēmušas un nav vēl sākušas procesu. Gaidam mieru valstī, lai mūsu sapņi piepildās!

Mjā, tagad visu novirza ārkārtas lietām, ES projektu naudu arī, cerams, ka vismaz kafejnīcu uzņēmēji dabūs kādu naudu, bail iedomāties, kas būs vēl pēc 2 mēnešiem

Peļzauris
jā, tā biju es !

Jauki! Kā gāja punkcijā, cik šūniņas?

Eleni

Peonija2
Viss skaidrs, tad es par savu VP varu aizmirst.

Niksis

Punkcijā labi, izpunktēja padsmit, pilnas 10. Aug 8 embriji uz šodienu. Tik labā olnīca bija tā aizgriezusies, ka nācies dikti spiest uz vēdera. Nu tik dikti, ka man tur tgd zili pirksti rēgojas . Es neko nesarunāju? Pirmajā reizē es mostoties esmu angliski runājusi, otrajā - teikusi, ka man esot ļoti slikti. Man ir aizdoma, ka es kaut ko runāju, jo likās, ka tas sapnī

Peļzauris
Izklausās ļoti labi . Lai mazie brašuļi turpina augt.

Sirdsmieram šodien nodevu analīzes un savu sirdsmieru arī ieguvu - HCG 450 un PG 182. Vārdos nespēju izteikt cik šobrīd esmu laimīga, bet reizē arī pārbijusies, jo garantijas nav nekam.

Runājot par likšanu rindā, iesaku pārbaudīt. Manā gadījumā gandrīz palaidu garām 6 mēnešu pieteikšanās termiņu. Arī kaut kas tirdīja un uzrakstīju NVD. Izrādās klīnika nepareizi e pastu ierakstīja. NVD pat izdruku iedeva. Klīnikā paraustīja plecus un atbildēja...nu bet beigās tak nenojavējāt. Super. Tāpēc jāseko pašām līdzi.

Papildināts 25.03.2020 13:28:

*nenokavējāt

Montiigais

Es jau domāju, kur tad līdz pirmdienai gaidīsi-traki pacietīga sieviete! Cipari ir brīnišķīgi, lai viss turpinās tikpat labi

Man jau sen liekas, ka ieiejot IVF Riiga palaataa ir jaanoblaujas, kura te ir no Caala un ar kaadu niku, taapat puse no kliinikas klientem raksta sajaa grupinaa..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404231