IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Sarosamies pavasari gaidot :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

Jā, man arī IVF rīga, bija bail rindā stāvēt, vienmēr likās, ka visi mani jau zina.

Peļzauris
nee, nee, nerunāji neko!

Papildināts 25.03.2020 14:34:

Montiigais
WOW ku labi cipari!!!!

Meitenes kā tur var apskatīties,kura es esmu rindā?

Montiigais
Lai aug vesels un brašs mazulītis ! Būs ko pastāstīt par ieņemšanas brīdi - Covid ēras brīnums !

justme

Klau, kāda zina vai ņemot embryoscope biopsija joprojām ir par brīvu? No līguma nevar saprat

fridriksons

Jāraksta Nvd iesniegums iekš Latvijā. Lv

justme
Neesmu dzirdējusi, ka to apmaksā, tā ir ekstra.

justme

Timpo
Jā tā ir extra, bet iepriekšējā stimulācijā decembrī, gan pati ārste teica, gan līgumā bija rakstīts, ja ņem embryoscope, biopsiju un uzreiz pgs, tad biopsija par brīvu. Tagad neko tādu neredzu. Būs jāuzjautā ārstei piektdienas vizītē.

Fridsuns

Padalīšos ar saviem šīs dienas piedzīvojumiem. Man šodien bija FET un nu ir viena maza mīļa pārsliņa vēderā. Otru neielikām un vēlreiz saldēsim, ja embriologs rīt no rīta apstiprinās, ka viss ok. Man vienā stobriņā bija sasaldētas 2 pārsliņas (pēdējās) - nezinu, kāpēc, vienā. Iespējams, tāpēc, ka tas bija VP un bija daudz vizuāli labu blastocistu. Tad nu šorīt tās atsaldējot, viena smuki šķīlās no apvalciņa ārā, bet otra tā kā sarāvās un tika uzlikta uz novērošanu. Ņemot vērā to, ka šo procesu taisījām manā implantācijas logā pēc ERA testa, kopā ar dr. nolēmām, ka labāk būtu nevis tomēr likt abas un cerēt, ka arī otra saņemsies un pieķersies, bet likt vienu labo un otru sasaldēt vēlreiz. Nav ideāls variants, bet tomēr.

Mācība no šī visa - vienmēr pieprasiet, lai saldē visas pārsliņas atsevišķos stobriņos.

Fridsuns

Jūtu Tavā ierakstā zināmu baiļu un rūgtuma sajūtu, vai izdosies! Kā Es Tevi saprotu, pirms pusotra mēneša biju līdzīgās sajūtās, bet viss izdevās, turu ikšķus par skaistiem cipariem un braši c@liti

Fridsuns

Timpo
Paldies! Jā, man ir bijis baigi grūts ceļš līdz šim - un no daudz kā varēja izvairīties, ja dr. būtu profesionāli rīkojusies. Bet nu ko tur daudz, tagad tikai labas domas. Šomēness es pirmo reizi tiku pie kausiņa, tāpēc ceru, ka tik tiešām ir laba zīme

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404231