IVF, ICSI un IUI (03/2020) - Sarosamies pavasari gaidot :)

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Briinuminjss

Fridsuns
Lai izdodas,gaidīsim labas ziņas arī no tevis

Fridsuns
Apsveicu ar tikšanos... Arī es šodien piedzīvoju šo īpašo brīdi.. jūtis fantastiski un cerību pilna. Kad Tev noteica gulbīšdienu? Man 2.04, liekas tiiiikkk tālu... Šoreiz man tik daudz izstāstīja par režīmu kāds jāievēro, pirmajā reizē neko tādu man nestāstīja...

Anheline

Lai prieki turpinas

Papildināts 25.03.2020 18:53:

http://www.vmnvd.gov.lv/lv/veselibas-aprupes-pakalpojumi/668-mediciniska-apauglosana

Fridsuns

Anheline
Es arī apsveicu tevi! Ceru, ka mums abām viss izdosies! Un jūtos arī lieliski, pat miegs jau 8os sāk nākt, kas ir laba zīme. Man arī 02.04. jānodod analīzes. Un tik daudz jādzer Gepretix, uz vakaru 4 gab, no rīta 2 un pa dienu 2. Labi, ka man tā reiboņa sajūta patīk. Ko Tev par režīmu tādu īpašu pastāstīja? Un kura Tev ir šī reize? Vispār interesanti cik ļoti atšķiras katra dr. viedoklis par režīmu pēc FET. EGV man neļāva pēc FET braukt uz mājām ar auto un lika gulšņāt 3 dienas. IVF Rīgā viss pretēji, lai tikai eju pastaigās. Sportot gan nevarot.

Fridsuns

Man šis otrais process, un esmu EGV... Gulšņāt gan nelika, bet necelt rokas gaisā, nesūkt ar putekļu sūcēju, nesportot, necelt smagumus uttt... Iepriekš man nekā tāda nebija... Jāiet pastaigās.. esmu uz lapas, jo strādāju veikalā...Dr. ieteica vsp kārtīgu mājās dzīvošanu.. un medikamenti man viss tas pats tikai pluss vēs šprice... Cleksan... Kkā tā... Nu gaidam kopiņā gulbīšdienu..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404231