Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mirušais sapņos

olala

Labdien!

Pirms aptuveni pusgada pēkšņi un traģiski aizgāja bojā viens gadu desmitiem pazīstams cilvēks. Diemžēl bērēs nebiju, jo atrados ļoti tālu no Latvijas (līdz ar to arī pašu nomiršanas faktu uzzināju ar novēlošanos).

Tā kā cilvēkam pašam savas ģimenes nebija, atļāvos baznīcā pasūtīt aizlūgumu par viņa dvēseli un vēl dažādas sīkas lietiņas, ko parastos apstākļos kārto ģimene.

Šis cilvēks man regulāri rādās sapņos (kā dzīvs), kontaktēšanās (sapņos) ir pozitīva, raisa pozitīvas izjūtas.

Vairākas reizes pat ir bijis tā, ka, kārtojot kādas lietas, kas netieši saistītas ar viņu, reāli jūtu šī cilvēka (gara?) palīdzību, aizsardzību, labvēlību, pat nezinu - kā lai to nosauc. Atkal jāsaka - tas raisa patīkamas izjūtas.

Varbūt drīkstu lūgt Jūs kaut kā šo visu komentēt.

Otrs jautājums - varbūt kāds var ieteikt Rīgā speciālistu, kurš prot izsaukt mirušo garus, lai varētu izrunāties, ko pati ļoti vēlētos.

Paldies!


Sarandiels

"Mirušo garu izsaukšanu" aizmirsti. Tas ir nekorekti pret aizgājēju un lielā daļā gadījumu nemaz nerunāsi ar aizgājēju, bet ar būtnēm, kas labprāt par aizgājēju izliktos, lai piekļūtu tavai enerģijai - un tu nezināsi, vai speciālists ir pietiekami spēcīgs un zinošs, lai to nepieļautu.

Galu galā - kontakts taču tev jau ir. Ja ir kas, ko vēlies aizgājējam pateikt, pasaki to domās vai fiziski, it kā viņš būtu klātesošs un tici - informācija viņu sasniegs. Un, ja viņš vēlēsies sniegt atbildi - visticamāk tā tevi sasniegs caur sajūtām, atklāsmēm, sapni vai varbūt kādu zīmi, kuru uzreiz instinktīvi atpazīsi.

Ļoti iespējams, ka sapņos viņu tik bieži redzi, jo nepaspēji no viņa atvadīties, kas cilvēkam ir diezgan svarīgs rituāls, lai psihe pieņemtu, ka cilvēks tiešām ir miris. Šādi zemapziņā centies pieņemt šo faktu.


Ad noctem festinamus!

Paldies, Sarandiels!

Manuprāt, galvenais, ka tev ir pozitīva saikne ar mirušo; neliekas, ka starp jums būtu kas palicis nenokārtots. Turpini uzturēt šo "komunikāciju"; piekrītu Sarandielam, ka bez baiļu varat apmainīties vēstīm starp pasaulēm.
Man pašai ir spēcīgs atbalsts no tēta gara, tas ļoti palīdz grūtos dzīves brīžos.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404261