Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adopcija un narkologa/psihiatra atzinums

Romda

Sveiki!

Mums pienācs ziņa no bāriņtiesas, ka nepieciešama izziņa no psihiatra un narkologa, jo vairs nepietiekot ar viņu pašu pieprasīto izziņu. Vai kāds ir gājis pēc tādas, kā tas notiek? Un kur labāk, ātrāk to varētu izdarīt?


skaim

Sveika!

Esam gan gājuši gan pie psihiatra, gan narkologa. Nekas īpašs, parunājām un viss, pārbaudīja vai neesam uzskaitē. Mums rajonā nav īpaši liela izvēle dota pie kā un kur labāk iet.

VC4 Aivars Skaida, psihiatrs narkologs viena personā.

Paldies! ☺️


Ja nav noslepums kadus dokumentus barintiesa bija jasniedz un pa cik menesiem vini prasija konta izdruku?

Romda

  • Ja nav noslepums kadus dokumentus barintiesa bija jasniedz un pa cik menesiem vini prasija konta izdruku?

Adopcija

Un, ja ir uzskaitē, tad automātiski "trakajiem" bērnus nedod? Kas, no pirmā acu uzmetiena, liktos loģiski. Bet, ja iedziļinās, pie psihiatra pacients tiek nozīmēts arī bezmiega, bipolāro traucējumu, veģetatīvās distonijas, reizēm trauksmes utt."ne psihu" gadījumu sakarā. Es pati, arī mana klasesbiedru mamma dzērām savulaik zāles pret bezmiegu. Ģimenes ārsts neraxtīja, devos uz valsts apmaksātu psihiatra konsultāciju. Liekas, visus valsts pacientus iereģistrē (vismaz pirms 10 - 20 gadiem tā bija) reģistrā. Protams, iespējams, ar datu aizsardzības likumu, iespējams, kaut kas ir mainījies. Bet vai kāds iedziļinātos, kāds kods ir pacientam? Sak, uzskaitē ir, tātad..."traks". FB arī ir vesela rubrika cilvēkiem ar VD. Gan jau arī viņi visi uzskaitē, jo vēršas pie psihiatriem. Par narkomāniju, skaidrs, tur loģiski, ka cilvēks mazuzticams, bet psihiatra konsultācija jau tomēr nav atkarīga no paša izvēles, hmm...

skaim

snukuriene

Un, ja ir uzskaitē, tad automātiski "trakajiem" bērnus nedod?

Par laimi, "trakajiem "dod bērnus! Protams, esam katrs atbildīgs par savu veselību un nav nekāds grēks ārstēties, ja piemeklējusi kāda vaina. Bāriņtiesai ienāk informācija par to, ka potenciālais adoptētājs ir bijis psihiatra uzskaitē. Bāriņtiesa pieprasa no psihiatra konkrētāku info par veselības stāvokli, kuru var sniegt pats psihiatrs, vai arī psihiatrs tālāk lūdz psihologam izvērtēt pašreizējo psiholoģisko izpēti saistībā ar slimību vai medikamentu lietošanas iemeslu. Vārdu sakot vēlreiz tevi izpēta padziļinātāk, lai saprastu vai viss ir ok. Psihiatra un psihologa atzinums saistībā ar ārstēšanos nonāk bāriņtiesā un process turpinās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404311