Pilnmēness un nomaļu fanofīlija

kometa.2008

Slēdza Avesta: "Atrisināts".

Cienītā administrācija, Cāļa sadraudze un pilnmēness pajoli!

Aizvakar vakarā es ielūkojos Cālī, brīdi palasīju un gribēju iekomentēt kādā tēmā, kad sev par lielu pārsteigumu nevarēju to izdarīt. Brīdi spriedusi, kas gan nav kārtībā ar manu kompi vai pārlūku, es pamanīju mazu uzrakstu, ka mans profils asteszvaigzne ir bloķēts līdz 09.06.2020.

Tas mani iemeta pilnīgā autā. Kam gan ceļu varētu būt pārgājis pavisam neizteiksmīgas cālenes veterānes profils, reģistrēts šeit tālajā 2008. gadā?

Neesmu te neko reklamējusi, pirkusi vai pārdevusi.

Vispār visā Cāļa karjerā lielākoties esmu apmainījusies ar informāciju Veselības sadaļā (ko ikviens ar saprātu apveltīts pilsonis viegli var redzēt meklētājā) un citās praktiskajās sadaļās, vien paretam iesaistoties kādā interesantā diskusijā psiholoģijā vai pļāpiņā.

Neesmu īpaši kašķējusies vai iesaistījusies personiskās razborkās. Mani neinteresē ne Kiviči, ne nacionālie vai skolu kašķi.

Taču tad man lēnām sāka ataust gaisma. Tā kā mani interesē ne tikai sava, bet arī apkārtējo veselība, es biju šo to komentējusi aktuālajā “vieglās elpceļu saslimšanas pandēmijas” (© Susuarrana) tēmā. Un tieši pilnmēness vakarā 09.03 šajā tēmā sāka izpausties Nomalis ar savu fanofīliju, dēvēdams tos, kas viņam nepiekrīt, par Fana kloniem.

Un tad man atausa vēl tālāka gaisma. Jau pagājušajā gadā Nomalis kādā pļāpiņas tēmā man uzbrauca it kā Fanam. Uz to es kungam norādīju, ka viņš acīmredzot nav pie pilnas saprašanas, un nepievērsu tam nekādu lielāku vērību.

Še nu man salikās divi plus divi.

Tādējādi, ja manā banā ar kādu sūdzību ir vainojams personāžs no_malas, tad būdama pie pilna prāta un saprašanas, bez maldības, spaidiem un viltus izsaku savu viedokli, ka viņš ir pilnīgs idiots. (Šķiet, ka pēdējo notikumu gaismā tā nedomāju es vien.)

Ja mani par Fanu ir uzskatījis kāds cits, tad šim pilsonim es ieteiktu steidzīgi griezties pie okulista un optometrista.

Ja tā ir bijusi kāda administrācijas pilnmēness kaprīze, tad atliek tikai nopūsties un teikt: tā kunga ceļi ir neizdibināmi.

Esmu runājusi. Hau!

apakšā parakstījusies

asteszvaigzne

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18404435