Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājokļa iegāde un hipotekārais kredīts šobrīd

Kadmija

Patricia L

Nē, tagad neņemtu kredītu un laikam jau nepirktu īpašumu pat par savu naudu. Kaut gan, ja es manīšu to, ko es gribu par to naudu, kas man ir, pirkšu nost, riskējot palikt bez uzkrājumiem. Bet, atkārtošos, kredītu nē.

Leila.
Jā, droši vien, jo uzreiz nolaist cenu jau galīgi nav pārdevēja interesēs, ka vien pašam nav krīzes situācija.

Papildināts 19.03.2020 21:21:

Patricia L
Jā, nu mēs arī šobrīd nolēmām iepauzēt un pavērot, kas notiek, jo uz lielu risku parakstīties negribas.

Bet mēs tieši finišējam, būs labi. Nu labi nokritīs cenas par 10%-15% ,bet kredītu tā nedos tik viegli. Jā ir stabili ienākumi, nav ko bremzēt.

baabaa

Ko vispàr bankas tagad saka? Pieškir jaunus kredītus vai velk laiku?

Papildināts 21.03.2020 15:47:

Stabils darbs policistiem, armijai?! Jà, bet vai algas atkal "nenogriezīs"?!

Hiacintte

baabaa
Ko nogriezt armijai un policijai? Tiem jau tā tur nekas tāds nav.

Jā, diemžēl, kur ekonomikas satricinājumi, tur cieš NĪ tirgus. Cik daudz cenas kritīs atkarīgs no krīzes ilguma. Jo ilgak, jo trakāk. Bankas jau tagad neraujas kreditēt, iepauzē un vēro situāciju.

Man vispār nepatīkama situācija, parakstīju rezervācijas līgumu, paralēli gaidīju ziņu no bankas... tagad tās likmes augušas( varbūt vēl kādam līdzīgi?

Tornis
Varianti divi, atteikties no rezervācijas zaudējot naudu vai ņemt kredītu ar lielo likmi un iespēju, ka īpašuma vērtība kritīsies (kas ir diezgan reāli). Abi varianti ne pārāk...

MioMioMio

No kādas uz kādu likme izauga?

Hiacintte

Tornis
Diezgan drosmīgi bija parakstīt līgumu, pirms no bankas bija galējais piedāvājums. Tagad jau vairs neko - zaudēt naudu atsakoties vai pieņemt bankas piedāvājumu ar augsto likmi.

Tīri intereses pēc, no kādas uz kādu likme ir augusi?

Papildināts 27.03.2020 19:33:

Kad mēs pirkām savu īpašumu, pateicām pārdevējam, ka gribam pirkt, bet nekādas rokas naudas vai līgumus neparakstīsim, kamēr nebūs no bankas 100%, ka dos kredītu un viss notiks. Pārdevējs gaidīja divas nedēļas.

Mūsu pieeja bija - ja atdos citam, tad nav lemts. Steigā lēmumus nepieņemam un papīrus neparakstam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404523