Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājokļa iegāde un hipotekārais kredīts šobrīd

Kadmija

Tornis
Tas rezervācijas ligums taču tads, ka iemaksa, ja tāda bija, netiks zaudēta? Lai viņš izbeidzas un vini atskaita naudu vai prasi pagarinat. Pirkuma ligumu tagad nesledz, janogaida. Citu pirceju viniem tapat nav sobrid. Jaunais projekts, ir jau pabeigts?

Papildināts 28.03.2020 07:39:

Rezervācijas līgums parasti neuzliek pienākumu pirkt, tāpēc arī to var slegt, pirms iet uz banku kreditu prasit.

Tikko ņēmām kredītu. Pirms covid saņēmām provizorisko apstiprinājumu ar procentu likmi 2,15, parakstījām rokasnaudas līgumu, dažas dienas vēlāk banka deva ziņu, ka procentu likme sakarā ar situāiju pasaulē ir 2,9- jautāja vai esam ar mieru turpināt darījumu. Negribējās zaudēt 10 štukas rokasnaudu- nācās piekrist.

diduce
Traki! Liela atšķirība procentu likmē gan! Kādā bankā kredīts?

Hiacintte

Šis laikam ir iemesls, kāpēc es nekad nedotu rokas naudu, ja man nebūtu 100% kredīta apstiprinājums ar konkrētiem nosacījumiem.

VLapsa

Nu tā, mēnesis pagājis, kādas šobrīd specu domas par dzīvokļu tirgu? Gribu pirkt dzīvokli vietā, kur piedāvājums ļoti mazs, tāpēc domāju - vai riske't un pirkt tagad (ja gadās labs piedāvājums), vai tomēr atlikt?

VLapsa
Ja gadās labs piedāvājums, pērc tagad. Nekāds būtisks cenu samazinājums nav gaidāms.

Papildināts 29.05.2020 14:05:

Ja jūti, ka citu potenciālo pircēju nemaz nav, tad var mēģināt šo to nokaulēt.

Leila.

VLapsa
Manā pilsētā cenas atkal kāpj uz augšu. Vienu mēnesi bija ne šis, ne tas, bet skatos šodien, ka dzīvokļi, kuriem bija cenas nolaistas, atkal ir paceltas.

piekatete

Rokos cauri sludinājumiem 3 mazpilsētās jau vismaz gadu. Cenas tikai kāpj un ir kāpušas arī šos mēnešus. Ja sākumā biju diezgan pārliecināta, ka būs kritums, tad tagad izskatās - tikai turpinās kāpt.

Dzīvokļu cenas nevajag vērtēt pēc augstākajām cenām sludinājumos, jo tos dzīvokļus parasti neviens nepērk, ja vien īpašnieki nenolaiž cenu.

Loģika ir varena - ja neviens nepērk par noteikto cenu, vajag paaugstināt, varbūt tad pirks...

Šad tad paskatos ss.com, ko labu piedāvā. Daži sludinājumi stāv gadiem. Rīgā, es par savu pilsēteli pat nerunāju. Atdod par grašiem, un pat tad nevienam nevajag.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404523