Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID-19 ietekme uz darbu

MioMioMio

MioMioMio

Kā sokas jau šobrīd ietekmētajām jomām? Tām, kurām vīrsua dēļ ir pilnīga vai galīga dīkstāve? Vai jums darba devējs saka, ka kaut kādu samazinātu algu tomēr turpinās maksāt? Vai ir pateikts, ka darba vairs nav? Piespiedu algas/bezalgas atvaļinājumi? Samazinātas stundas?

Interesē, kā darba devēji šo risina.

Un izsaku līdzjūtību visām skarto profesiju pārstāvēm Esmu šokā, ka viss tā var sanākt tik pēkšņi.

Mans darba deveejs neko nemaksaas. Straadaa - maksaa, nestraadaa - nemaksaa. Straadaaju nelielaa gjimenes viesniicaa, shefam krediitu nav, pashi tur dziivo, iekraajumi ir. Pa burbuli tik aatri neaizies, un man kaut kad atkal buus darbs. Labi, ka mans darbs neienesa lielu procentu gjimenes budzhetaa, ir maaja (iire nav jaamaksaa), iekraajumi, un viirs ar iespeeju straadaat no maajaam. Taatad, kur dziivot ir un no kaa dziivot arii. Citaadi vareetu iet noshauties.

Mana maasa meenesi seedees maajaas ar 70% algas, peec tam neviens nezina, vai firma sho sitienu izturees un nelikvideesies. Tagad vinjai ir daudz laika kaartiigi apdomaat visaadus "jautrus" bezdarba scenaarijus.

Man arī joma, kur ir tieša sakare ar cilvēkiem un bez tiem darbam nav jēgas. Šonedēļ darba devējs iedeva brīvu tāpat, kas būs tālāk, vēl nezinu. Vīram pagaidām nekas nemainās un viņa ienājumi ir ģimenes budžeta pamats.

Diez kas tagad nav. Varētu teikt, ka mani ienākumi ir stipri samazinājušies. Esmu pašnodarbināta persona, un darbs atkarīgs no manis pašas un klientiem. Šobrīd strādāju tikai internetā, tāpēc darba ir daudz mazāk. Ļoti ceru, ka spēšu parorientēties, un ienākumi man samazinājušies tikai šonedēļ. Bankas kontā ir vēl nauda, bet tā sajūta, ka nevar sagaidīt kas notiks nav patīkama, jo nevar zināt, kas notiks rīt pamostoties.

Strādāju nozarē, kur varu veiksmīgi strādāt no mājām, nav saskarmes ar klientiem. Vīram līdzīgi. Darba apjoms un algas nav mainījušās, tikai tas, ka darbu jāveic mājās. Un tomēr iekrājumus veidojam, jo situācija var mainīties.

Alisarus

Esmu par laimi BKA, kolēģus neapskaužu. Vismaz trešdaļu no visiem atlaidīs, jo atgūt iepriekšējo apjomu varēs ne ātrāk kā nākamgad, ja vēl atgūsies.

picka

Strādāju nozarē, kur darba apjoms līdz ar ārkārtas situāciju ir pat palielinājies. Mani darbā vajag "kā ēst". Bet lieta tāda, ka pašlaik jūtos saaukstējusies. Nekas liels, ikdienas situācijā pat nepamanītu, bet tagad - STOP. Ņemu slimības lapu. Bail, ka manu darba sfēru nepārņem kāds cits kolēģis. Psiholoģiski grūti iet uz slimības lapas.

Patricia L

Man arī tagad būs vairāk darba sakarā ar kredītu restrukturizācijām. Bet algu tas neietekmē, cik bija tik būs, bet BŪS tuvākos menešus. Mājās sēžot jācenšas pēc iespējas iekrāt. Sanāk jau, ka tikai paēst vajag. Niez jau rokas internetā kādu lupatu iepirkt

Burunduks30

Manu tuvāko lokā darbu diez vai kāds zaudēs, bet zinu vismaz 2 personas, kam pandēmijas dēļ nav darba, 1 no tiem jau atlaida... Traki. Viss izmainījās burtiski dažu dienu laikā!

Kundalini

Ja zinātu, ka ik pa 12 gadiem ir Jupitera krīzes punkts, uz gadu, kad gada laikā tiek pieņemti neadekvāti lēmumi, kas vēlāk rada krīzi, tad jau var sagatavoties ...Un nākošā krīze būs no 2032 gada.

LV Bankas sola -7% kritumu. Visticamāk mēs piedzīvosim tādas izmaiņas, kas ne pat tuvu nebija 2008. gada krīzei. Jo tagad rezultējās vairāki faktori.

Visa šī ažiotāža ir mākslīgi uzpūsta. Sekas būs reālās ekonomikā. Tagad ieslēgsies multiplikātora efekts, kad zaudēs 1/3 darbus, visas tās "trekno gadu" sfēras , nevajdzīgas profesijas, kuras labumu nedod sabiedrībai, un tad pamazām sāksies izmaiņas visur.

te var paklausīties, ko gudri cilvēki saka par šo visu

https://youtu.be/889IenvKyxY

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404533