Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusdienas 1gadniekam kurš nevar piena produktus

kniksiitis

kniksiitis

Sveikas! Varbūt kāda mamma var ieteikt kā pagatavot mērci mazajam, kurš nevar piena produktus? Kā arī padalīties ar idejām pusdienām /vakariņām? Mīļš paldies


vilks

Kāda mērce domāta? Tā kā miltu mērce pie kotletēm un kartupeļiem? Tur labi der auzu vai rīsu krējumi piena vietā. Tāpat pie gaļas mērcēm var likt. Es pat saldo krējumu vairs nepērku, tikai augu krējumus, jo ilgāk stāv.

Par receptēm nezinu, nemāku garšīgi gatavot. Bet bieži var piena produktu vietā likt aizvietotājus vai izvēlēties kādas vegānu receptes, kam pievienot gaļas ēdienu.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Kukazhaa

kniksiitis

To pashu ko sev, tikai bez piena produktiem. Meerces uz tomaatbaazes, visaadi ratatuiji, maltaas galjaa un riisi bumbinjas tomastmeercee, meerces uz buljona baazes, piena vietaa auzu vai riisu pienu, kokospienu karrijiem ar augljiem un riisiem ... miltu meerce uz auzu poena baazes, grikji, riisi, karpelji, augu kreejumi ( soju nelietojam), biezenjzupas iebiezinu ar saldo karpeli vai leecaam. Nevaig nekaadus sierus, kreejumus.

Meerces beernam taisu un taisiiju liidziigi kaa biezenhzupaa tik shkjidraaku, vienkaarshi burkaanzs, seleriju, utt savaaru un sablendereeju. Manai dikti garsho taada burkaanmeerce.

Rausiishi, pankuukas .. ar augu pieniem. Taapat ar saldie, kakao ( jaaskataas aber obligaati sastaavs, lai nav piens iekshaa). Bio rapunzel laikam nebija.

Piiraagus, plaatsmaizes .. visu var bez piena produktiem.


sakii

Mērces vietā pie dārzeņiem var likt tējkaroti labas eļļas. Un vispār- viengadnieks vēl nezin, ka visam klāt jābūt miltu mērcei

Papildināts 19.03.2020 18:21:

Mērces vietā pie dārzeņiem var likt tējkaroti labas eļļas. Un vispār- viengadnieks vēl nezin, ka visam klāt jābūt miltu mērcei


Gatavoju visu tāpat kā sev, tikai viņam izmantoju augu pienus, kuriem, kā jau minēja, ir samērā ilgs derīguma termiņš.

Šodien bija 4 graudu putra, kartupeļu biezputra ar nedaudz siļķīti (mazsālīto) un ķiršu uzpūtenis ar augu pienu.

kristel

Var cept dārzeņus cepeškrāsnī un tad sablenderēt. Var no riekstiem taisīt pienus un aļa mērces. Var tvaicētus brokoļus ar kādu buljonu nedaudz sablenderēt un arī būs mērce (vai burkānu, vai kādu miksli kopā). Tagad taču visādi kokospieni, auzu pieni utt. spēj tik izvēlēties.


visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404579