Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smērēšanās 12.nedēļā

Orhideja_

Sveikas!

Par ko varētu liecināt smērēšanās 12.nedēļā? Progesterons 51, pārējās analīzes labas. Pirmdien būs 1.trimestra skrīniga USG, bet ir satraukums, vai nebeigsies viss bēdīgi.

Sirena

Iespējams kāda hematoma.. pateiks tikai ārsts. Galvenais, lai neasiņo. Ja kļūst sliktāk, brauc uz stacionāru! Šitais dod pa nervu pamatīgi... zinu.

SmilsuPele85

Orhideja_
Man ne tikai smērējās, bet asiņoja kā no ūdenskrituma. Iemesls nezināms. Domāju, ka viss cauri un gaidīju kad dabīgi iznāks laukā. Aizgāju pie doka un viss bija labi manam mazajam. Iespējams bija liela hematoma, iespējams esmu no tām kam MR turpinājās. Placenta bija augstu. Rezultāts šobrīd blakus čuč un priecē mammīti novēlu, lai Tev viss labi. Asiņošana un smērēšanās nav norma, bet ne vienmēr tas liecina par bēdīgu iznākumu.

Papildināts 21.03.2020 10:23:

Daktere USG apskatē neko neredzēja aizdomīgu no kā rastos asiņošana... drīz pēc tam arī pārstāja asiņot. PG bija 70.

Merilina36

Man arī bija smērēšanās uz 12/13 nedēļu. Manā gadījumā tā bija hematoma. Noteikti atrādies ārstam, ar tādām lietām nevar jokot!

Obligāti pie ārsta. Var būt hematoma , ze ms pg bet to var izvērtēt tikai ārsts. Lai viss labi!

Paldies, meitenes! Manā gadījumā smērēšanās dēļ zemu novietotas placentas. Nedrīkstu celt neko smagu, jāievēro miera režīms un jādzer Magne. Nu jau viss labi.

SmilsuPele85

Orhideja_
Prieks dzirdēt, ka mazulītim viss kārtībā. Lai placeta ceļas un lai ātri beidzas smērēšanās. Tas dod pa nerviem un neļauj baudīt grūtniecību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18404677